Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedrogi serwis w Warszawie na sprawdzenie po zakupie


Bachytek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Czy ktos moze polecic jakis nie drogi serwis (albo sam ma sprzet i sie zna) ktory otworzy mi naped by zobaczyc w jakim stanie jest pasek i rolki w skuterze po zakupie? Plus obejzy fachowym okiem stan hamulcow i nie skasuje za to milionow (to w koncu 15-20 minut roboty dla mechanika).

Odnośnik do komentarza
Dnia 20.09.2018 o 08:47, Piootr napisał:

Polecam MotoPower Trakt Lubelski 316

1) Trakt Lubelski 372

2) Zadzwoniłem i zapytałem o koszt - podziękowałem.

 

PS Umówiłem się do motoholików - o połowę taniej i sądząc po ich opiniach jakie już słyszałem nie powinienem się rozczarować. :)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nikt tu niczego i nikomu nie narzuca.
Ja też korzystam z wiedzy i uprzejmości kolegów z MotoPower.
Jestem zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.

Może różnica w cenie zależy od zakresu tego „sprawdzenia” 2oo ?

Odnośnik do komentarza

Nie, w obu poprosiłem o dokładnie to samo, czyli sprawdzenie stanu napędu oraz hamulców - nic więcej nic mniej.
Ja oczywiście nie podważam kompetencji ludzi z MotoPower. Po prostu krzyknęli strasznie duże pieniądze więc podziękowałem. Ale pewnie dzięki takim różnicom w cenie na trakt zapraszano mnie na środę zapraszano mnie na środę a do motoholików na czwartek ale za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Drogi kolego, dzwoniłeś i prosiłeś o przegląd po zakupowy skutera m.in. sprawdzenie napędu i hamulców....w standardzie sprawdzamy taki pojazd po "całości" bardziej pod kątem bez wypadkowości, bo to chyba jest najistotniejsze...no ale to Twoja decyzja wybrać serwis, który Ci bardziej odpowiada. A co do ceny... wydaje mi się że koszt w przedziale 100-150 zł nie jest wygórowaną stawką za taką usługę ( przedział cenowy wynika z tego że przez telefon nie jesteśmy w stanie ocenić ogólnego stanu skutera ani zakresu wykonywanych czynności). Z reguły nie odpisuję na takie uwagi, posty, wpisy itd.. ale zabrzmiało to tak jak byśmy chcieli od Ciebie miliony monet za te 15-20 minut popatrzenia na skuter...a tak w cale nie jest. Oczywiście nie neguję Twojej decyzji Motoholicy, to bardzo dobry sprawdzony warsztat i na pewno będziesz zadowolony z ich usług. Pozdrawiam Piotr Motopwer. I tak czy siak zapraszamy następnym rzem !YES  

Odnośnik do komentarza

W takim razie się nie zrozumieliśmy. Ja powiedziałem, że po zakupie skutera chciałbym sprawdzić stan napędu oraz hamulców. Gdybym chciał robić pełen przegląd pozakulowy (mając na myśli sprawdzanie płynów, filtrów, zawieszenia, bezwypadkowość itp.) na pewno bym nie napisał, że kwota 150 zł jest duża (myślę, że odpowiednia). Ale za to, czego oczekiwałem wydała mi się ta kwota za wysoka.

 

PS mimo wszystko cieszę się, że napisałem ta wiadomość, i że odpisał Pan, ponieważ dzięki temu teraz wiem, że się po prostu nie dogadaliśmy i że zgodnie z opiniamy mam też koło pracy sprawdzony serwis, który jednak bardzo drogi nie jest. I inni też już wiedzą!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...