Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przegląd posezonowy - gdzie zrobić w Szczecinie?


Żeebro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad przeglądem posezonowym mojej Majesty (olej + filtry + przejrzenie całości) - czy polecacie jakiś konkretny serwis?

Za w/w zakres Moto46 zaśpiewało mi 600 zł, więc szukam alternatywy.

 

Pozdrawiam,
Paweł

Odnośnik do komentarza

Paweł, jeżeli masz garaż to zrób sobie przegląd sam albo oddaj moto tam gdzie znasz ludzi osobiście. Mozesz próbować pojechać na Mieszka do Adama od Hondy. 46 i Honda to dwa główne miejsca. Jest Motor Garaż najczęściej jednak robią Harleje. Nie robiłem przeglądu w żadnej że stacji obsługi w Szczecinie. Jeżeli chcesz, oddac moto do stacji i odebrac zrobione tak ze w usludze bedza czesci, płyny i robocizna zgodnie z przebiegiem i wielkim moto to 600 pln nie jest wysoka cena. Dobrze byłoby wyszczegolnic co ma ten przegląd posezonowy obejmować i z takim spisem można pytać w stacjach obsługi o cenę. Jeden powie że czegoś nie warto inny że koniecznie trzeba zrobić. Ja narzucisz co chcesz to będziesz wiedział za co płacisz. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze Borys na Kolumba 55. Korzystałem, kilka rzeczy mi robił, więc znam z autopsji, mogę polecić. Jak jesteś zainteresowany napisz na priva dam Ci numer, żeby nie było, że reklamuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...