Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rumunia 2018 ( szybcy i starzy) :)


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.09.2018 o 22:15, marcin62 napisał:

Ile było stopni Panowie na transalpinie bo jednak ciepło pozapinni jesteście? Wrzesień jak? Pozdrowienia od Pawła.

Chłopaki może uzupełnią jak wrócą. Powiem ze swojego doświadczenia - zimno. 

W tym roku w Lipcu - na Transalpinie od 10 do 12 stopni (mgła) , na Transfogararskiej jak słonko schowało się za góry to  na samej górze też około 10 stopni.  :) I jeszcze ciekawostka. Na Trasfogararskiej na samym szczycie z jednej strony tunelu (od południa) piękne słoneczko, z drugiej strony (tej północnej) drobny deszczyk i mgła :)  

Odnośnik do komentarza

Węgrzy maja rozbudowaną sieć radarów, kamer, wag i skrętu z niewłaściwego pasa (te akurat nie wiem czy czujniki czy kamery).

Co gorsza radary na belkach nad jezdną robią foty z obu stron i nigdy nie wiadomo czy na belkach są tylko czujniki opłat czy tez radary.

Oczekiwałem na foty z maja po przelotach autostradami po Węgrzech gdzie były ograniczenia i winiecie kupionej dopiero po 2 godzinnej jeździe bo sądziłem że 10 dniowa jest jeszcze ważna. I nie przyszło.

Warto wiedzieć że mamy 1 godzinę na bezkarne wykupienie winiety na większych stacjach paliw od wjazdu na autostradę. Nie trzeba stać w kolejkach przy granicy.

Odnośnik do komentarza
deauvillka dała radę ?!

Deauville dała radę kolejny raz w Rumunii bo to był jej 2 raz na Transalpinie i Transfargorskiej . Fajne moto ale koledzy pokupowali pojemności 1200 więc postanowiłem dołączyć do grona 1200 i jest na sprzedaż ..... trochę nakręciliśmy razem km..... niezawodne, ekonomiczne, nie wiem czy dobrze robię ..... ale decyzja zapadła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...