Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zjazd regionów w połowie drogi cz.2... czyli spot czwartkowy w sobotę - centralna PL


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wrześniowa Koncentracja Maxi Skuterowa ?

 

Witam serdecznie całą Brać Maxi Skuterową ?  Pamiętacie nasze Spotkanie Regionów "w połowie drogi" I edycję? 

Dla przypomnienia tak było w roku 2016.

c0b3ab337db39afc7f6a8d656bb9cb37.jpg

6f5e82b211077a8350ca2e87b39dbcf3.jpg

Movie by Arecki

 

O co chodzi? O nic innego jak zdanie relacji "co tam Panie się działo na wakacjach", pogaduchy, serdeczność i szeroko pojętą wspólną integrację między - regionalną... oczywiście ponad podziałami ?

Plan jest taki sam jak poprzednio:

Spotykamy się w centralnej PL (okolice Piotrkowa Trybunalskiego) tak aby w miarę możliwości każdy miał blisko. No dobra, Łódź znów ma najbliżej ?

Data spotkania to 8 września (sobota) godzina 16:00. Miejsce spotkania już sprawdzone (super pasza z cenami bardzo OK) :http://www.majkow.zlotymlyn.pl/ gdzie mamy już zarezerwowany taras zewnętrzny.

Dane GPS : 51.414304N, 19.603136E

Lokalizacja google -> KLIK - lokalizacja

Godzina spotkania to, jak już wspomniałem 16:00... czyli Śląsk i Mazowsze musi ruszyć ok.14:00 tak by spokojnym tempem dotrzeć na czas. Łódź ma rzut beretem więc kwadrans wcześniej wystarczy.

Oczywiście mile widziany jest także region Wielkopolski oraz osoby z pozostałych regionów, które w tym miejscu serdecznie Zapraszam. W razie gdyby ktoś potrzebował to na miejscu jest możliwość noclegu. Na poprzedniej edycji byli tacy, którzy zostali i o ile pamiętam nie żałowali ?

W założeniu jednak spotkanie ma charakter: "zjeżdżamy się :scooter:, dobrze jemy ?️, integrujemy ?‍?‍?‍? i wracamy z bananami na ustach" ?

Przewidywany koniec koncentracji w centralnej PL to okolice godziny 19:00.

To co, do zobaczenia na Zjeździe Regionów "W połowie drogi..." edycja 2018 ?

 

Ps. Proszę o deklarację przybycia tak by w sobotę rano Oberża Złoty Młyn dostała wytyczne co do deklarowanej, orientacyjnej ilości uczestników naszej grupy maxi skuterowej.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • marycha

    4

  • bern32

    4

  • atat13

    3

  • Klubowicze

Szkoda że info o takim spotkaniu jest tylko z tygodniowym wyprzedzeniem !NOT

Niestety już zobowiązałem się co do tego terminu.

Szkoda.

Może następnym razem info o takim planie będzie zdecydowanie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety, ale mam w tym terminie "zobowiązanie" zagraniczne. Szkoda bo chętnie bym przyjechał !sciana

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak tylko w fabryce czegoś nie wymyślą to i ja będę. Co prawda nie jednośladem ale będę ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Niestety, w piątek siódmego startujemy z paroma osobami z Łódzkiego do Rumuni.  Oczywiście przekaże innym info. O spotkaniu. Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

było bardzo ładnie  dwa lata temu coś nowego - szkoda że nie było kontynuacji w zeszłym roku

w tym roku termin moim zdaniem późno podany ale spróbuję poprzestawiać moje sprawy

coś więcej będę wiedział dopiero w czwartek wieczorem i to wtedy dam znać gdy bym się pojawił

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
14 godzin temu, arturo-bb napisał:

Szkoda że info o takim spotkaniu jest tylko z tygodniowym wyprzedzeniem !NOT

[...]

Szkoda.

 

Godzinę temu, ziga napisał:

Szkoda że nie było kontynuacji w zeszłym roku

Szkoda, że szkoda ;)

Nie ma idealnych terminów. Zawsze jednym pasuje, innym nie. 

Kto może przyjeżdża na szybkiego spota za tydzień i jest super. Kto nie może to przyjeżdża "parę" dni później na Majówkę do Pogorzelicy i też pięknie. Ważne że się spotkamy !OK

 

13 godzin temu, Piootr napisał:

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :P

W rzeczy samej whist

Odnośnik do komentarza

A może ktoś z W-wy ma ochotę wcześniej skoczyć ba red bull megawat i zobaczyć jak jeżdżą na crosach po największej kopalni odkrywkowej w Polsce i dopiero na spotkanie. Myślę, że wyjazd z W-wy w okolicach 10.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

Nie ma idealnych terminów. Zawsze jednym pasuje, innym nie. 

Co prawda to prawda.

Ale i tak myślę że na takie WYJĄTKOWE spotkanie info powinno być wcześniej.

Bo może właśnie dało by radę DOPASOWAĆ inne zobowiązania a tak to już jest za późno :(

Odnośnik do komentarza

Z miłą chęcią bym się przejechał i mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie, więc póki co to trzymam sobie kciuki, aby wszystko poszło mi pomyślnie. Z pewnością jeszcze dam znać. Pozdrawiam

Mam tylko nadzieję, że pogoda nie spłata nam jakiegoś figla!! :-(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo żałuję  ponieważ bardzo chciałam pojechać na zjazd regionów,  ale nie będziemy z Wrzoniem obecni. W weekend jak to ładnie piszą  poprzednicy, mamy inne zobowiązania  :huh: 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzwoń - Hotel Złoty Młyn Majków - 44 733 64 00 - cena ze śniadaniem za 2os. Od 89 zł

 

 

Warto być z noclegiem i przedluzyć sobie trasę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...