Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jak ZDM Warszawa dokręca śrubę motocyklistom


ŻABA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pierwsza taka przygoda w mojej karierze. Zrozumiałbym, gdyby to był gwóźdź, wkręt czy inny hak. I gdybym jechał zaśmieconym poboczem albo po placu budowy.

Ale kilkunastocentymetrowa śruba na środku trzypasmowej, równiutkiej, wyremontowanej Marymonckiej???

Chyba zemsta ZDM na motocyklistach za to, że jeżdżą po bus-pasach.

Zarządzie Dróg Miejskich - przy kolejnej próbie zabicia kierowcy jednośladu może od razu strzelać taką śrubą prosto w głowę?

 

20180828_183039.jpg

20180828_202002.jpg

20180828_202222.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziwne jest jej umiejscowienie... Ja bym się serio zastanawiał, czy ktoś jej tam przy postoju nie "sprzedał"...

PS. Chociaż chyba łatwiej przebić ściane boczną (flankę)?

Edit: Ale opona stara (spękana) no i niezbyt dobry Hoop... Gładź pewnie twarda jak kamień... Z drugiej strony co byś powiedział gdyby stało się to np. tydzień po wymianie na nowe ;) ?

Szklanka do połowy pełna ;) ...

Może to był "kontroler jakości opon", sprwdził DOT i przystawił "pieczątkę" ;) ...

Odnośnik do komentarza

Czysty przypadek...
Myśle, że ktoś przez przypadek zostawił śrubę gdzieś w aucie i spadła w trakcie jazdy.

Nie takie rzeczy potrafią „walać” się po jezdni. Jakiś czas temu jadąc trasą AK zastanowiła mnie ilość aut stojących na pasie awaryjnym z poprzebijanymi oponami.
Okazało się, że na jezdni leżał podnośnik typu „żaba” mnie na szczęście udało się na niego nie wjechać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dr.big napisał:

Dziwne jest jej umiejscowienie... Ja bym się serio zastanawiał, czy ktoś jej tam przy postoju nie "sprzedał"...

PS. Chociaż chyba łatwiej przebić ściane boczną (flankę)?

Bigu, tak dla jasności - to się stało w czasie jazdy, wystrzał i szarpnięcie były konkretne...

Odnośnik do komentarza

To prawdopodobnie spadło z jakiegoś auta. Ostatnio stałem na przystanku obok Hondy Witolin i z auta na przejeżdżającej lawecie odpadł kawał przerdzewiałego wydechu i jakiś metalowy płaskownik. Usunąłem to szybko z ulicy, ale wiele takich kwiatków długo leży na asfalcie. Loteria, trzeba się z tym liczyć.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak grunt że tobie się nic nie stało i że nie położyłeś skutera, ale śruba to konkretna Ci się wbiła, a miejsce jak byś ładnie składał się do zakrętu ;-)

Odnośnik do komentarza

Na terenie zakładu w którym pracuję w ciągu tygodnia znajduję różne śruby, wkręty, podkładki itd. Część usprawiedliwia rozbudowa zakładu, ale część to błyszczące nowe elementy. Czyżby niedokręcone ? Najdziwniejsze że leżą nakrętki z tych co się nie powinny odkręcać, z zabezpieczeniem plastikowym. Ki diabeł ? Na drodze zatrzymywałem się bo np leżał PUSTAK!!!.  Ba , kierowcy trąbili na mnie że stoję, a ja go do rowu niosłem...

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie czystym atakiem na nasze zdowie i życie są linki oddzielające drogę "lokalną" od "ekspresowej" na moście Grota, kto się na to zgodził?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...