Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może nie wszyscy wiedzą, ale takie mamy prawo


Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy, tylko prawo-prawem, a życie - życiem :(. Nie jestem zwolennikiem ulegania naciskowi, bezprawiu Policji i innych instytucji represjonowania ludzi, ale jakbym miał sobie zmarnować wakacje za 50 zł (cena wyposażenia), to pewnie zrezygnuje z dumy na rzecz rozsądku i tzw. świętego spokoju. Ale przyznam się że z dużą dozą niesmaku i bezsilności chwilowej, bo na dłuższą metę pewnie każdy z nas wygrałby ten spór w sądzie, czy instytucji nadrzędnej nad tym wrednym gliną, tylko czy nie szkoda życia na takie bzdety ?.

Odnośnik do komentarza

Off top to napiszę ;) ... Ciekawe czy w Hiszpanii to koło zapasowe we wszystkich samochodach czy tylko w tych przystosowanych do jego przewozu :P ... I czy bez potrzebynch narzędzi też się liczy :lol: ...

 

PS. Estonia: "kliny zabezpieczające koła" ... i co jeszcze? Liczba mnoga- ciekawe czy 2 wystarczą :P...

Odnośnik do komentarza

Dobre naście lat temu, gdy pierwszy raz jechałem do Chorwacji, na granicy słowackiej panienka wraz z winietą wcisnęła mi jakąś kartę z infografiką, jak udzielać pierwszej pomocy, bo podobno w Słowacji było to wymagane. A że to był mój pierwszy wyjazd własnym samochodem, to dałem się nabrać i kupiłem tę broszurę za worek kasy.

Odnośnik do komentarza

Zawsze mam apteczkę, nawet w skuterze i w torbie rowerowej
Różne rzeczy na wycieczkach się zdarzają
Na rower mam małą wojskową apteczkę chyba niemiecką
Kto wie czy komuś życia nie uratujemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
7 godzin temu, EndriuBis napisał:

Mam nadzieje że temat będzie dobry.  Wiedzieliście  że jadąc na Rumunię powinniśmy mieć gaśnicę w motocyklu   ? 🤔

Dotyczy lokalsów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...