Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piknik Country Mrągowo 2018


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzisiaj do niedzieli będzie trwał Piknik Country Mrągowo 2018, co roczna ParAda Country w niedzielę o g. 12 a jej formowanie zacznie się o g. 11 od osiedla Grunwaldzkiego nad jeziorem Czos, podczas tego Pikniku będzie występwać kilku muzyków Country z USA, Anglii i wykonawców z Polski. Cały program Pikniku jest na stronach internetowych C. K. i T Mrągowo i Urzędu Miejskiego w Mrągowie 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajna impreza. Z 15 lat temu byłem. Jedno jest pewne. Pierwszy utwór grany na festiwalu będzie zapewne „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa” Cezarego Makiewicza

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zastanawiam się czy w tym roku nie pojechać ? Kiepsko z bazą hotelową. Jeśli się zdecyduję to spontaniczne w sobotę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A jednak ruszyłem swoje 4 litery i pojechałem choć poczuć atmosfery 38 Pikniku Country Mrągowo 2019. Na wieczorny koncert nie zostanę, ale dużo się tu dzieje i muzyki live można posłuchać na miejskiej scenie.

e9bbbf0d02f642e21ca64adf3a45ba44.jpg

Na dojeździe do Mrągowa była ogromna burza, a ja przytomnie schowałem z całym dobytkiem pod wiatę PKS

f9b51b792301e86663a9d1e589e419b7.jpg

Na samych rogatkach był wypadek i co za tym idzie objazd po mazurskich szutrach. Niestety motocyklista zginął na miejscu [*].

 

Życie toczy się dalej. Dojechałem na miejsce, a tam prawdziwy piknik.

89fdbf0347e99b64a7a507942958aca8.jpg

4ad7e69daa074de12c04d9603412c7dd.jpg

Dziś wracam na nocleg do Ostrołęki, a za rok poważnie rozważam alternatywnie dla bluesa w Suwałkach zagoszczenie na Burgmania Country Mrągowo 2020.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...