Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Braciki Chorzów - serwis opon


didi

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze polecałem wszystkim serwis opon Braciki w Chorzowie
jako jeden z nielicznych w naszym regionie zajmowali się bardzo profesjonalnie motocyklami
można było nawet cały motor zostawić i odebrać na gotowo
w kwietniu zawiozłem do nich koła z nowego Rometa ADV FI125Pro z nowym kompletem opon Pirelli bo nie chciałem by żona ryzykowała jazdę na chińskich oponach
jako że był sezon na przekładkę zimówek koła przyjęli ale odebrać trzeba było na drugi dzień
żona sobie odebrała i zapłaciła 80zł
przy okazji zapytała czemu ciężarki prawie białe (nie ołowiane ) do czarnych felg - "bo czarne się im skończyły"
przednie koło minimalnie traciło powietrze ale nie mogłem znaleźć przyczyny to sprawdzałem regularnie
dwa tygodnie temu zdemontowałem koło i w domu na spokojnie stwierdziłem że ucieka bardzo pomalutku ale na całym obwodzie z jednej strony
pojechałem do Bracików i mówię panu przyjmującemu zlecenia że zostawiłem u nich 80zł a chyba pożałowali mi pasty montażowej
on na to że pasta nie służy do uszczelnienia ...
po zdemontowaniu opony okazało się że wcale pasty nie było
serwisant stwierdził że nie mam się martwić bo zaraz to uszczelni
przyniósł jakiś brązowy płyn i pędzlem wszystko posmarował
skasowali mnie kolejne 40zł
powiedziałem że myślałem że przynajmniej taniej coś będzie bo nie ja to popsułem
usłyszałem że oni też nie
wydaje mi się że skoro dało się to uszczelnić to powinni zrobić to za pierwszym razem a ewentualnie doliczyć sobie za "magiczny preparat"
kumpel co mu ich poleciłem zostawił u nich całe Varadero na wymianę opon a po odbiorze okazało się że śruby kół były niedokręcone , napinacze łańcucha też
a znowu kuzynowi w Burgmanie połowa felgi okleili ciężarkami , jak im powiedział że kropka na nowej oponie oznacza miejsce wentylka i wtedy nie trzeba tyle ciężarków to stwierdzili że nie mają czasu na kilkakrotne przekładanie opony (Nietoperz tak to było?)
tak więc ja straciłem na przekładce nowych opon na nowiutkie felgi 120zł + dojazd 3x30km mojego czasu i robocizny nie liczę
zresztą obecne komentarze świadczą o tym jak zeszli na psy
ja już ich nikomu nie polecę i nie dam im zarobić

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś mieszka w okolicach Rudy Śląskiej to polecam serwis motocykli "Czarna owca" Ruda Śląska wirek ul. Brata Alberta 26. Ostatnio regulowałem tam zawory, pomiar kompresji, wymiana opony. Naprawia wszystkie gatunki motocykli i jak narazie OK, bez zarzutu. Ma duże wzięcie bo stoi u niego zawsze dużo motorów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...