Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gadżety Burgmanii - tu zamawiamy


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
W dniu 19.08.2020 o 15:20, AlbertO napisał:

Ja bym się w końcu skusił na ramkę do tablicy i komplet stalowych nakrętek do wentyli w kolorze czarnym. Aktualne li to jeszcze?

Podkładki u @arturas

 

2 godziny temu, Ziga1 napisał:

Pytanko czy jest możliwość zakupu jeszcze naklejek typu mniejszego z logiem Burgmanii np. 3 sztuk.

Małe naklejki są do pozyskania na spotach, zlotach i imprezach. Najbliższa to Zjazdów Regionów - Majków

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ziga1 napisał:

Pytanko czy jest możliwość zakupu jeszcze naklejek typu mniejszego z logiem Burgmanii np. 3 sztuk.

Szkoda, że nie mówiłeś, miałem przy sobie.

Odnośnik do komentarza

Grzesiu ja już od Ciebie dostałem i nie chciałem być nachalny, chciałem kupić nie dostać, chcę również kupić takie paski  na felgi a także potrzebuję porady w sprawie wykonania stelażu pod boczne kufry do mojego Burka K8. Jeśli masz do sprzedania to zostaw mi dwie sztuki na przedni i tylny błotnik, powiedz tylko jaki koszt

 

Odnośnik do komentarza

Koledzy - może ktoś z Was ma na zbyciu naklejki naszego zacnego forum? (do odsprzedania oczywiście).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Najbliższy termin, gdzie będą do odebrania naklejki, to 3-6 czerwca w Ślesinie -> KLIK

Będą pewnie inne, wybrane gadżety zamieszczone na tej liście -> KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 2.05.2021 o 21:46, Cinek napisał:

Koledzy - może ktoś z Was ma na zbyciu naklejki naszego zacnego forum? (do odsprzedania oczywiście).

Pisz na peema, umówimy się i dostaniesz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gadżety będą dostępne w biurze zlotowym podczas 17 Zlotu Maxi Skuterów. Dostępność poszczególnych gadżetów, w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz czy możesz zabrać na wiosenne jakieś gadżety ?

Potrzebuję ramkę taką naklejkę i bandamkę.

20220405_235029.thumb.jpg.0c9b8ed4a4ed84b06e40498b30906409.jpg

Bo nowy nabytek na razie wygląda tak 😟.

20220405_235117.thumb.jpg.6d9669cd1d0c12a0d6285df0322457ab.jpg

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje naklejki forumowe oraz inne także jakieś naszywki bluzę lub koszulkę gdzie może ktoś ma 

 

 

Odnośnik do komentarza

Odpisał Ci przecież EndriuBis (w poście z dnia 19 lipca), że na każdym większym zlocie można dostać gadżety Burgmanii.  Tylko "niestety" trzeba przyjechać.

Najbliższe większe spotkanie, to zapewne będzie Wiosenne, tak gdzieś w kwietniu przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...