Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Muszę Wam powiedzieć, ze przejazd przez miasto w stroju służbowym daje dużo frajdy. Ludzie się oglądają. 

Widzialem takich „biznesmenów” na pęczki w krajach skuterowych, a nawet w Wiedniu. Myśle, ze czuli się trochę bezpieczniej niż ja w Szczecinie. 

Małe i tak było fajnie, a przede wszystkim szybko, bez korków i przewiewne  

2E1BDD8B-D191-45E1-B4C8-FA6053C6A3C6.thumb.jpeg.cbd18e331e5f7264b8cdd198c362ef07.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś też wyjechałem "po włosku"na miasto, bo się nie dało inaczej... Po prostu, jeśli w Skandynawii jest cieplej (gdzie nasi strażacy walczą z pożarami), niż we Włoszech, no to jak żyć, już nie wspomnę, jak jechać na południe w stronę Alp???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
38 minut temu, Rzelu napisał:

Ja od dziś jeżdżę "na włocha" - krótkie gatki, koszulka, sandałki. Ale staram się nie przekraczać 50 km/h.

Ja przekraczam kolejne granice. Pewnie nie ma czym się chwalić. Niestety jest tak gorąco, ze nie da się inaczej. Wczoraj z różnych powodów zdecydowałem się jechać z prawobrzeża do siebie autostradą. Może to głupie, ale 140 w krótkim rękawku i bez rękawic robi wrażenie. Ale nie jest fajnie. 

A dziś stwierdziłem, ze jak zdejmę kurtkę, to będę wyglądał jak mister mokrego podkoszulka. 

Dlatego pojechałem bez kurtki 

11 godzin temu, kantos napisał:

Grunt że pasował emoji6.png

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki Łukasz! 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzis (od dawna nie miałem takiej sytuacji), trafił się wolny dzionek, ale fart. Polecę z Biletym na pierożki do NW koło 13:30 ?, a potem sam nie wiem. Na spot przyjadę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.07.2018 o 22:25, ArtCho napisał:

 

A dziś stwierdziłem, ze jak zdejmę kurtkę, to będę wyglądał jak mister mokrego podkoszulka. 

Dlatego pojechałem bez kurtki 

 

Hej, jutro spróbuj bez koszulki. Czekam na relację....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
57 minut temu, czemil napisał:

Hej, jutro spróbuj bez koszulki. Czekam na relację....

:D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, burgifan napisał:

Ja dopiero do domu wróciłem Gdzie jedziecie?

Mnie też się nie udało dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Ja się w końcu dowiedziałem, bo zadzwoniłem na telefon i dojechałem. Byliśmy na lodach, potem u Rysia na basenie i w końcu wylądowaliśmy u mnie na wsi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, Rzelu napisał:

Mnie też się nie udało dowiedzieć.

Zamiast zadzwonić do tych, którzy na spocie byli (zwłaszcza, że pisałem o tym, że będę), to zadzwoniłeś do osoby nieobecnej, Ironia losu.

Odnośnik do komentarza

Już niebawem do Was dołączę, zjeżdżam w niedzielę z Chorwacji i konieczności razu muszę na konia wsiąść bo nie wytrzymam.
Tutaj wszyscy jeżdżą na zdrapkę a najwięcej jest t-max i C-Max, Integra żadnej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, burgifan napisał:

Ja się w końcu dowiedziałem, bo zadzwoniłem na telefon i dojechałem. Byliśmy na lodach, potem u Rysia na basenie i w końcu wylądowaliśmy u mnie na wsi.

Wiedziałem że Ryszardowi dobrze się powodzi, ale basen?

image.png.1f23796eae4b2afb6dac7979de4daef0.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś prezes w czarnej koszulce na Włocha widziany na autostradzie od strony Berlina do Szczecina, jakoś Ok 16.30. Ja jechałem FollowMe do Berlina. :D

Zreszta dlatego tak lakonicznie odpisałem na Twojego smsa, bo akurat wracałem do Szczecina. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle ten weekend bardzo bogaty w spotkania jak rzadko. Naszego drogiego Klubowicza Urbiego widziałem na SN przez jakieś 12 sekund. 

Odnośnik do komentarza

No to prezes widziany był dwa razy, ja go mijałem na autostradzie w niemczech rano, jechał w stronę Berlina a ja wracałem z Chr . Marku chyba trochę zmokleś bo pogoda nie rozpieszczała rano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...