Skocz do zawartości
Forum Burgmania

potrzebuje pomocy w zakupie


subaru gtb320

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z pomorskiego .

Mam prośbę interesuje mnie zakup auta w Gdyni mam troszke daleko z ślaska .

Gdyby ktoś mógł podjechać i zobaczyć na faktyczny stan i papiery .Bo z gosciem przez tel troszkę dziwnie sie rozmawia nie chce zaliczki nie interesuje go sprzedaż w weekend itd

daje link do strony i mój tel ,

bardzo proszę gdyby ktoś coś mógł .

Tel do mnie 507 509 300

linkhttps://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-zobaczklima-liftbogatybezwypadkoserwissprniemcy-ID6AuEVx.html#84bedf2e88

Konkretnie szukam kogoś z okolicy Tczewa aby mógł zobaczyć czy to jest to auto z ogłoszenia. Czy pali i jeździ nie ,interesuje mnie dokładne sprawdzenie samochodu.

Gość jest dość dziwny przez tel nawet nie chce zaliczki .

Sprawa dość pilna bo ewentualnie bym w nocy smignol w wasze rejony.

NIe AKTUALNE!!!!!

Odnośnik do komentarza

I jak Audi?

Edit: O, wcześniej dałeś link do pięknej srebrnej benzynki V6, a teraz to widzę w linku jakiegoś "zmechaconego gnojownika"...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, dr.big napisał:

I jak Audi?

Edit: O, wcześniej dałeś link do pięknej srebrnej benzynki V6, a teraz to widzę w linku jakiegoś "zmechaconego gnojownika"...

Ok.Jak na 15lat jestem zdziwiony co do stanu i utrzymania .

90% oryginał lakier drobne poprawki były.

Jeden właściciel od nowości,pełna książka serwisowa prawdziwy przebieg.

Środek w stanie wręcz idealnym (fotele) nawet dojazd fabryczny nie używany.Z detali jeszcze oryginalna apteczka w foli dodatkowy kpl dywanikow lato, zima siatka do bagażnika

Skrzynia aut biegi zmienia płynnie ,napady ok.Na sporcie idzie jak dziki

Grzane fotele klima dwustrefowa wszystko działa.

Nie było się do czego doczepić.

Spalanie wczoraj z Gdyni 6,2 (120-14KMh.Jestem w szoku 3.0 benz 220Ps qautro automat.

Odnośnik do komentarza

Już po fotkach widziałem, że bardzo ładny !OKK .  I z zewnątrz i skórzany środek. Srebrny lakier nawet mu pasuje. Fajnie, że wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

 

Godzinę temu, subaru gtb320 napisał:

Spalanie wczoraj z Gdyni 6,2 (120-14KMh.Jestem w szoku 3.0 benz 220Ps qautro automat.

Mamy w Wawie takiego jednego co A4 w tym setupie wciąga mu po mieście 6 l ale na 30 km Tak czy inaczej auto ciekawe i jak pamiętam w atrakcyjnej cenie (do opłat).

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, MariuszBurgi napisał:

 po mieście 6 l ale na 30 km emoji1.png Tak czy inaczej auto ciekawe i jak pamiętam w atrakcyjnej cenie (do opłat).

Po mieście dokładnie tyle zeżre jeszcze w jedzie automat i sport.Coś za coś .Auto i tak pójdzie dalej .

Odnośnik do komentarza
Dnia 22.06.2018 o 16:25, subaru gtb320 napisał:

Witam kolegów z pomorskiego .

Mam prośbę interesuje mnie zakup auta w Gdyni mam troszke daleko z ślaska .

Gdyby ktoś mógł podjechać i zobaczyć na faktyczny stan i papiery .Bo z gosciem przez tel troszkę dziwnie sie rozmawia nie chce zaliczki nie interesuje go sprzedaż w weekend itd

daje link do strony i mój tel ,

bardzo proszę gdyby ktoś coś mógł .

Tel do mnie 507 509 300

linkhttps://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-zobaczklima-liftbogatybezwypadkoserwissprniemcy-ID6AuEVx.html#84bedf2e88

Konkretnie szukam kogoś z okolicy Tczewa aby mógł zobaczyć czy to jest to auto z ogłoszenia. Czy pali i jeździ nie ,interesuje mnie dokładne sprawdzenie samochodu.

Gość jest dość dziwny przez tel nawet nie chce zaliczki .

Sprawa dość pilna bo ewentualnie bym w nocy smignol w wasze rejony.

NIe AKTUALNE!!!!!

Jak ktoś dalej przegląda ten temat .Gość pod tym samym linkiem wrzuca inne audi .To które jest w linku to już trzecie od niego. ( trzecie audi w trzy dni)

A wiec proszę się nie sugerować tym  

Poprzednie czyli pierwsze już nie aktualne ( kupione)

P.S 

Jak będe potrzebował pomocy na szybko a ktoś da rady podjechać to dam znać .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...