Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania WG Grupy Wielkopolskiej


ZYBEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Łukasz ale przy takiej maszynie to nie ma wybacz - jak chcesz dalej widzieć rodzinę to 2 punkty obowiązkowo trzeba zaplanować: siłkę i szkolenia z technik doskonalenia jazdy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Termi_N napisał:

Gratulacje Łukasz ale przy takiej maszynie to nie ma wybacz - jak chcesz dalej widzieć rodzinę to 2 punkty obowiązkowo trzeba zaplanować: siłkę i szkolenia z technik doskonalenia jazdy.

Siłka w moim przypadku to podstawa..praca wymaga ode mnie sprawności.. co do szkoleń masz rację... Są w planach bo to zupełnie inna jazda :) choc generalnie zakręty jakoś fajniej się pokonuje :)

8 godzin temu, dziadzia napisał:

Ło panie jest siła jest moc

 

Najwięcej frajdy daje moment obr. :) 140Nm

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Maska napisał:

Najwięcej frajdy daje moment obr. :) 140Nm

Dokładnie jak mówisz ja mam moment troszkę mniej bo chyba 128Nm, fajne jest że silnik jest bardzo elastyczny, na ostatnim biegu można spokojnie jechać od 50km/h do maksa.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dziadzia napisał:

Dokładnie jak mówisz ja mam moment troszkę mniej bo chyba 128Nm, fajne jest że silnik jest bardzo elastyczny, na ostatnim biegu można spokojnie jechać od 50km/h do maksa.

14 godzin temu, dziadzia napisał:

Taaa, u mnie przy 2,5tys obr jest już 108 niutow także do wyprzedzania wspaniały :))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro rezerwacja na godzinę 16:30 około 12osób ,SPOTykamy się w :

TRATTORIA DONATELLO ul. Grunwaldzka 29 C

60-783 Poznań

tel: (61) 865 32 99

Zapraszamy !!!!

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, PINKI napisał:

Ja również będę ale bliżej godziny 17:00. 

Dziadzia mam coś dla ciebie od Miśka 

To super! Chyba wiem co to jest,  gadżety ze zlotu Burgmani.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uwaga ! Nocne zwiedzanie Poznania jutro czwartek o godzinie 20:00 spotkanie na osiedlu Chrobrego w Zaphir Kebab.
21:00 wyjazd na miasto -około 1,5 h maks.objazd poznania i wjazd do centrum (płac kolegiacki, wolności,opera i dwa krzyże, katedra...i inne obiekty nocą)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uwaga!

z racji dawno upragnionego deszczu zmieniamy spotkanie na jutro piątek -termin miejsce bez zmian od 20:00 spotkanie i o 21:00 wyjazd na miasto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...