Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wyprawa skuterowa....


Gość Piotr Tym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr Tym

Witam... przegl?dn?łem ostatnio posty dotycz?ce wyprawy skuterowej na wakacje 2005... i troszkę się rozmarzyłem ... pomijaj?c że przede mn? też wyprawa.. choć nie skuterowa i nie wakacyjna... no i przy tej okazji zacz?łem rozmawiać ze swoim koleg? z pracy na te tematy.. ( który również uwielbia mieć wiatr we włosach i muchy w zębach ) no i on zapodał mi link do opisu swojej wyprawy któr? w 2004 roku zapodał sobie ze swoj? grupę.... Więc ja ten link tu również zapodaję ... http://www.bandzior.neostrada.pl/ i podaję pod rozwagę.... choć przyznam ... wyprawa i?cie dla twardzieli.... . ale może warto sprawdzić swoj? zdolno?ć przetrwania w sytuacjach mało ...hmm... optymalnych ? ;)

Pozdrawiam .. PT.

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest za- jesli w tym kraju do czlowieka nie strzelaja, lub nie staraja sie w inny sposob o urozmaicenie wycieczki, jedynym minusem wyprawy na skuterach jest dobor drog. Przekonali sie o tym uczestnicy krotkiego wypadu do Albanii na wlasnej skorze w trakcie letniej wycieczki do Chorwacji. Tam gdzie przejedzie Africa Twin lub DR 800 skuter sie "rozsypie ;) ".

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Raczej nie mozna o mnie powiedziec ze boje sie wyzwania, ale tak, jak juz wspomnial Bigu, wyzwanie to jedno, a mozliwosci trakcyjne skutera to drugie. Po wizycie na albanskich drogach gdzie chwilami jadac 20 km/h dobijalem zawieszeniem na ich drogach, nie wyobrazam sobie takiej jazdy na duzym dystansie. Poprostu szkoda skutera, to nie jest sprzet przeznaczony do jazdy po wertepach. Z tego co pamietam w Albanii maksymalna predkoscia jaka osiagnalem bylo 40 km/h B) Wiec reasumujac ja moze i przetrwam w tak ekstremalnych warunkach, skuter juz niestety nie ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...