Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zjazd Burgmanii -wrażenia po


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam na regionalnym forum.jeśli jeszcze tu ktoś żyje. Po przeczytaniu relacji wspomnień widzę.że z naszego rejonu wyjechaliście. Szkoda tylko że na naszym forum nawet tego wcześniej nie podaliście. To takie trochę egoistyczne... 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozumiem, że jesteś cały w nerwach, bo na Zlocie nie byłeś, pewnie były ważniejsze sprawy ... "życie" - to rozumiem, ale po kilkukrotnym przeczytaniu twojego posta nie jestem w stanie zrozumieć co miałeś na myśli jak go pisałeś :unsure: . 

Wszystko o Zlocie masz tu

A o wrażeniach po Zlocie tu

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Piootr napisał:

ale po kilkukrotnym przeczytaniu twojego posta nie jestem w stanie zrozumieć co miałeś na myśli jak go pisałeś :unsure: . 

Piotrze ja wiem co grzybek miał na myśli.

Większość z grup regionalnych umawia się na wyjazd w ramach regionu, razem, albo w kilku turach i robią to w dziale regionalnym na forum Burgmania. Odnalezienie kolegów na zbiorczym zestawieniu zlotowym jest możliwe, ale ...., tu koledzy umawiali się, ale widocznie nie na forum burgmani  i nie do wszystkich takowe plany dotarły, czego przykładem jest odizolowany grzybek :D Takie życie ;)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, 1912michał napisał:

ale ...., tu koledzy umawiali się, ale widocznie nie na forum burgmani  i nie do wszystkich takowe plany dotarły, czego przykładem jest odizolowany grzybek

Heeee... Taaaa...

WhatsApp rządzi, WhatsApp radzi, WhatsApp nigdy Cię nie zdradzi... :puke:

I wszystko jasne.! :wacko:

Ta aplikacja zabija !YES prawdziwego ducha forumowego, nie tylko u Was... może dlatego nie warto ograniczać się tylko do Działu Regionalnego.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, szamot napisał:

Z tego co mi wiadomo to nikt z Kujawiaków skuterem na zlot się nie wybierał i nie jechał!scooter

Skuterem - fakt, nikt chyba nie przyjechał. .. Ale autkiem owszem. Trzy osoby osobiście spotkałem.! 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, szamot napisał:

Z tego co mi wiadomo to nikt z Kujawiaków skuterem na zlot się nie wybierał i nie jechał!scooter

A to ciekawe. To z kim ja spałem (spaliśmy z moją żoną) w jednym pokoju.   Dywelj i Bożenka to jest "nikt"  :(  no kurcze.  Przyjechali na Silwerku z samej Bydgoszczy :)  Pozdrowienia z Rzeszowa. :) 

Wam to się chyba faktycznie świat zawęził tylko do znajomych z tego ....  ,  jak to było ....   WhatsApp ??   A okazuje się że istnieje inny świat - być może o wiele piękniejszy :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, MISIEK napisał:

WhatsApp rządzi, WhatsApp radzi, WhatsApp nigdy Cię nie zdradzi... :puke:

I wszystko jasne.:wacko:

Ta aplikacja zabija !YES prawdziwego ducha forumowego, nie tylko u Was... może dlatego nie warto ograniczać się tylko do Działu Regionalnego.

Misiek -takie czasy „ albo się jest na czasie albo wypada z gry „ -tak ktoś kiedyś powiedział. 

Aplikacja bezpłatna a szybko integruje grupę użytkowników posiadających te same zainteresowania. Kiedyś było pewne forum które nie spełniło oczekiwań większości wiec aplikacja pozwala dalej kontynuować wzajemna szybką komunikację -nie każdy moze poświęcić  w pracy czas na przeglądanie forum i dlugosystnsowe rozmowy telefoniczne.

Warto i takie osoby uszanować. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ZYBEX napisał:

Misiek -takie czasy „ albo się jest na czasie albo wypada z gry „ -tak ktoś kiedyś powiedział

No to ja też nie wpadłem do pewnego komunikatora (niczym kolega Grzybek) i to na starcie tej nowej Waszej formy komunikacji wypadłem z gry ... , pewnie dlatego, że zostałem przy forum :D

Cieszy mnie Zybex, że komunikator Tak wszystkich Was zgodnie zintegrował, normalnie :jawdrop:.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może przed zlotem warto było założyć temat "Kto jedzie z KP na Burgmanię?" (każdy użytkownik ma taka możliwość) i nie byłoby problemu. Zawsze wiadomo kiedy jest zlot i że każdy uczestnik jest mile widziany. Nie rozumiem o co te pretensje.

Dla chcącego nic trudnego. Nawigacja albo mapa zaprowadzi na miejsce :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie spokojnie nie było takiego tematu założonego bo nie było sensu. O zlocie jest wiadomo od 6 grudnia jak co roku. Bobas pisał o tym chyba w lutym pytając kto oprócz nas jedzie na zlot Burgmanii, niestety do dnia zamknięcia listy nikt się nie dopisał oprócz kolegi Deweja z małżonką, więc po co było zakładać temat skoro jechało tylko 5 osób.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To prawda, że jakiś czas temu pytałem na naszym regionalnym kto jedzie i była cisza :blink:.

Ale co się odwlecze to nie uciecze. Za jakiś czas będzie następna impra. Mam nadzieję, że Siemik na jesień stanie na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza

No i jest jeszcze świetna, wrześniowa V Majówka w Pogorzelicy nad morzem :) . Z Bydzi ok. 270 km. Dla naprawdę chcącego to nic trudnego.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...