Skocz do zawartości
Forum Burgmania

identyfikatory klubowe


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam

Chciałbym poruszyć temat który przwin?ł mi się w którym? z postów (tak obok tematu).

chodzi o gadżety klubowe np. naklejki na samochód

z doswiadczeń w innych klubach czy stowarzyszeniach wiem że jest to przyjemna sprawa spotkać nieznajomego - rzut oka i okazuje sie że to swój (np. nalepka na samochód).

niektórzy nie toleruj? nalepek ze względu na lakier, ale można stosować tzw. wieloprzylepki.

Jeżeli ten temat był juz poruszany (mogę nie wiedzieć bo jestem na forum od niedawna) - to niech szefostwo go poprostu wyautuje.

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamietam, naklejki Burgmanii sa dostepne w dwoch rozmiarach, a duzy rozmiar ma 10cm srednicy (maly chyba polowe KLIK). Z zalozenia zainteresowani przyklejaja je na skuter, np. mala na przedni blotnik, a duza z tylu skutera. Trzyma sie mocno, ale przy zdjeciu nie "zrywa lakieru" ;) .

Nie widze przeciwwskazan, aby nie naklejac jej na samochod, ale moim zdaniem, jeszcze wieksza naklejka bylaby juz troche za duza. KLIK.

Uprzedzajac dalsze pytania ;) : dostepne byly (sa?) tez naszywki na kurtke (KLIK), bardzo podobne do duzej nalepki. Czapki i koszulki klubowe (KLIK i KLIK) byly dostepne na zlotach Burgmanii w Ryni. Dodatkowo na zlocie w Firleju2006 dostepne byly znaczki klubowe w ograniczonej liczbie sztuk (99). Odplatnie dostepne byly tez podkladki pod rejestracje (KLIK) i kamizelki odblaskowe KLIK.

PS. Zamierzalismy kiedys zrobic tez srebrne znaczki i flagi Burgmanii, ale temat na razie poszedl w zapomnienie, ze wzgledu na brak wykonawcy (?). KLIK. Chetnych bylo duzo...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DR.BIG

Dzięki za info.

Prosze o info na temat jak można nabyć wzmiankowane gadżety np. naklejki, naszwki na kurtkę itp.

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

My?lę, że po prostu pojawiać się na zlotach...To wła?nie tam jest najprzyjemniej odebrać nalepkę/naszywkę, a przede wszystkim wspólnie cieszyć się pasj? z innymi maximaniakami! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zgoda, ale też miło pojawic sie na zlocie z naszyweczk? czy naklejk?, nie zawsze terminy zlotów pasuj? (niestety)

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

Witam.

Moje autko jest obklejone w naklejki (mała z przodu na zderzaku i duża z tyłu na klapie) i nie powiem, ale kiedy? wła?nie te naklejki pomogły poznać swojego który też miał naklejke na autku.(Pozdrawiam Grzegorza)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
PS. Zamierzalismy kiedys zrobic tez srebrne znaczki i flagi Burgmanii, ale temat na razie poszedl w zapomnienie, ze wzgledu na brak wykonawcy (?). KLIK. Chetnych bylo duzo...

Znaczki w limitowanej edycji zostały rozdane a flagi... No może nie takie jak były we wstępnych założeniach ale zostały wykonane :P :

406.jpg

Najprawdopodobniej już wkrótce zrobimy kolejn? partię podkładek pod rejestracje bo jest nimi bardzo duże zainteresowanie :P .

Ja także uważam, że gadżety Klubowe powinny być przekazywane w czasie zlotów ale czasem możemy pój?ć na drobne odstępstwa :P .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanowny Ojczulku Dyrektorku!!!!!!!

Zgadzam się, że milej otrzymać nalepki czy znaczki na zlocie.

niestety nieraz czas nie pozwala na zgranie terminów i wtedy w plecy.

umożliwiaj?c pozyskanie np. nalepek - członek klubu , który co prawda nie mógł być na zlocie zyskuje

- oklejony sprzęt

- pijar wizualny dla klubu

- możliwo?c spotkania kogo? przypadkiem z klubowiczów - rozpoznanie po znaczku (i to jest fajne)

ja osobi?cie miałem taki przypadek, że sprawa nie do załatwienia na drugim końcu Polski została załatwiona tylko dlatego, że w momencie przej?cia na parking danego urzędu spotakałem sie z urzędnikiem który poprzednio mnie załtwił negatywnie - rzut oka na auta - nalepki (stowarzyszenie szkolne - absolwentów) - efekt z obcych - koledzy - powrót do biura - pozytywne załtwienie sprawy.

wobec w/w my?lę że możliwo?ć oznakowania sprzętów (nie tylko skutery) jest pozytywem zarówno dla klubu jak i poszczególnych członków tegoż.

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Zgadzam się, że milej otrzymać nalepki czy znaczki na zlocie.

niestety nieraz czas nie pozwala na zgranie terminów i wtedy w plecy.

Wiem, jednak należy pamiętać, że w jednym sezonie jest zawsze kilka zlotów. W zeszłym roku była *Burgmania 2006*, Zlot Stegna S3M, Rajd |więtokrzyski, Firlej... że o mniejszych spotkaniach nie wspomne. Na każdym z tych spotkań można mnie było "dorwać" i odebrać naklejki czy np. podkładki pod tabl. rej. Często też zdarza się, że przekazuje materiały klubowe przez kogo?. Kto? kto jedzie na zlot i w czyjm? imieniu odbiera ode mnie zamówione fanty.

umożliwiaj?c pozyskanie np. nalepek - członek klubu , który co prawda nie mógł być na zlocie zyskuje

- oklejony sprzęt

- pijar wizualny dla klubu

- możliwo?c spotkania kogo? przypadkiem z klubowiczów - rozpoznanie po znaczku (i to jest fajne)

Zgadzam się w całej rozci?gło?ci, dlatego napisałem że w specjalnych przypadkach robię wyj?tki i wysyłam materiały poczt?.

Odezwij się do mnie na PM i ustalimy szczegóły.

Odnośnik do komentarza

Jakby tu się przyznać....

Otuż... nie jestem członkiem (nie wulgaryzuj?c... nic a nic).

Nie mam skutera i nigdy nie miałem.

Z pewno?ci? jestem symaptykiem i jestem szczę?liwy, że mogę emblematy burgmaniowe wozić na moim jedno?ladzie.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak się zastanawiam nad tym tematem.

Z jednej strony zdobycie „gadżetów klubowych” uzależnione jest od uczestnictwa na zlotach. OK. Jeste? na zlotach - uczestniczysz w życiu klubu i masz trofea.

Tu wła?nie kieruję swoje propozycje -TROFEA- czyli w/g mnie limitowane znaczki, koszulki, czapeczki itp. (koszulka z identyfikatorem klubu plus np. napis BURGMANIA 2007) tylko dla uczestników zlotu, które będ? przypominały wspaniałe chwile spędzone w gronie ludzi podobnie my?l?cych, z którymi będziesz chciał się spotkać na następnym zlocie.

Inaczej należałoby patrzeć na identyfikatory klubowe, nalepki, naszywki, breloczki może kalendarze ze zdjęciami ze zlotów i co tam przyjdzie do głowy, ale rozprowadzane w?ród zarejestrowanych klubowiczów w drodze sprzedaży, a mały procent na + (powiedzmy to: zysk) przeznaczyć można na cele klubowe.

Może już były rozważane takie propozycje i wynikły tylko przeszkody to trudno, ale kupuj?c taki znaczek, emblemat, podkładkę pod tablicę, każdy by wiedział że dał ?wiadomie swoj? cegiełkę na utrzymanie kosztów klubowych (serwer, flaga/baner klubu).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...