Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Świąteczny "śledzik" 2004 w Route66


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na wczorajszym spotkaniu wpadli?my na pomysł, żeby zrobić "?ledzika" skuterowo- ?wi?tecznego w Route66. Mamy ku temu idealn? okazję ponieważ ostatni czwartek przed ?więtami wypada 23 grudnia czyli idealnie jak dla nas ;) .

Zachęcam wszystkich do przyjazdu.  . Atmosfera "?ledzika %" zapewniona ;)

Ps. Tym razem zalecamy przyjazd bez pojazdu badĽ z kierowc? B)

Ps 2. Nie ł?czyć tego w?tku ze wzmiank? o mini zlocie zimowym maxi

ZAPRASZAMY CAŁˇ BRAĆ SKUTEROWˇ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chyba nawet nie musze pisac ze bede na 100 % bo skoro zawsze jestem to raczej bede jak zwykle na spotkaniu :ph34r: Pozdrawiam

ps. na stronie glownej jest opis jednego z naszych spotow z dokladnym adresem podanym na zdjeciach i w opisie, wiec ciezko powiedziec ze nie wiadomo gdzie to jest i sie nie moglo trafic :D

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy 23 to dobry pomysł , bo to zaraz przed swietami i jest duzo roboty np przeprowadzki . Nie lepiej zrobić w ten czwartek 16 ?

Dla mnie lepiej, może zmieńmy termin na tydzień do przodu?

Odnośnik do komentarza

Też jestem za ,,?ledzikowaniem'' w czwartek :) (16-go) wiem, że w tym terminie jestem w w-wie, a 23-go to bardzo dla mnie odległy termin i na dzień dzisiejszy jeszcze niewiadomy w działaniach.

Całuski .... i dwie Rybie... :)

Odnośnik do komentarza

Jest więc tak - ?ledzik za nami, było smaczne, mokro , miło i wesoło. Tytułowe ?ledziki - cudo + pierogi ;) .

Nawi?zała się na koniec bardzo silna braterska sympatia, przeplatana lingwistycznymi akcentami - BRAWO - udwowodnili?cie, że języki obce potrafi? bratać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i po ?ledziku ci co niebyli niech żałuj?. Ja byłem i nic nie wypiłem. :) Pozostali pili no może niezupełnie wszyscy. ;)

|ledzik suto zakrapiany rozwin?ł się w lingwistyczn? zagwozdkę. :) Ponieważ byłem z innej bajki niwz?b nie zrozumiałem, o czym rozmawiali towarzysze, a może padrugi, a może Beduini (niestety moja klawiatura nie stawia takich szlaczków żebym mógł zacytować).

Koledzy tak się zintegrowali, że nijak nie było siły ich rozerwać. B)

W zasadzie to fajnie tak z drugiej strony kieliszka obejrzeć zabawę. Poczekamy na relację tych najbardziej zintegrowanych

(chociaż pewnie będzie: … ostatnie co pamiętam to …) ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i po ?ledziku ... ;)

Z tego co wiem Komar został już przetransportowany jednak jego stan był silnie % - wy ;)

Ogólnie spotkanie my?lę, że się udało. Starałem się uzyskać atmosferę czysto rodzinn?.... bo w końcu chyba Burgmania jest jedn? rodzin? nie? :)

Nie przewidziałem tylko, że jedna butelka będzie za mało. Dobrze, że sledzika i pierogów starczyło :)

Dzięki wszystkim za przybycie. Było bardzo miło. B)

Raz jeszcze życzę Wszystkim Zdrowych, wesołych ?wi?t.

Odnośnik do komentarza

Witam ;) |ledziowe spotkanie wspominam super. Nie wiedziałem, że z ludĽmi, których widzę pierwszy raz w życiu można się tak dobrze bawić :) Wielkie dzięki za miło spędzone chwile i czekam na zdj?tka ! ;) Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Było miło jak zwykle. Burgmania jest międzynarodowa, ale miałam lekkie problemy ze zrozumieniem niektórych języków. Cóż brak % robi swoje. Komar trafił dokładnie do domku, chociaż schody dziwnie się ruszały;). To stare budownictwo jednak nie jest najlepsze;).

Kto nie był, niech żałuje. Kto był i nie pamięta... to już inna bajka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ze bylo milo to malo powiedziane ;) bylo naprawde fantastycznie, jak to w rodzinie :) Co prawda nie cala rodzina stawila sie w komplecie, niech zaluja. Co do % to faktycznie troche tego bylo, ale nie moge powiedziec ze nie pamietam, bo tym razem pamiec mnie nie zawiodla ;) Az zaluje ze kolejna wigilia za rok :) A zagwostki lingwistyczne to normalne B) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Świąteczny "śledzik" 2004 w Route66

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...