Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląskie jedzie na burgmanię


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc dziś na grób Mamy przeleciałem w pewnym sensie kawałek trasy Joasi. Na wysokości Myszkowa są roboty drogowe, zamknięte drogi i zrobili objazdy. Za Myszkowem też było niezłe zamieszanie, w kierunku na Janów musiałem lecieć objazdem i objechałem Złoty Potok bokiem  (ze świeżej rybki nici :wacko:). Ja jechałem bez nawigacji :wacko: jadąc po znakach drogowych, ale okolica Myszkowa jest aż pod Janów rozkopana, w tygodniu może być różnie :rolleyes:. Wracałem z powrotem drogą którą pojedzie maroch75, nudno ale szybciej i pewniej. Oczywiście natraficie też na roboty drogowe i zwężenie między Częstochową a Radomskiem "Gierkówka" jest w remoncie, ale puszki można objechać ;).

Bron Boże nie odradzam trasy Joasi, biegnie ona nieco na prawo od mojej dzisiejszej, ale chciałem tylko Wam napisać że rejon Myszkowa trochę rozkopany :unsure:, jadąc bardziej w prawo nie powinno być źle, drogi na objazdach bajka :D, bardzo ładna nawierzchnia i wyjątkowo urokliwe ze ślicznymi widoczkami przyrody tamtych regionów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radio Śpioch spakowane, Pierre Deck również...Pozostało Yadzię zatankować i gotowe !w00t

IMG_20180530_195741.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam Sąsiadów czy wybiera się ktoś z was na  zlot 2  06 w sobotę chętnie bym dołączył w drodze pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Conan napisał:

Ja lecę w Sobotę ale jeszcze nie wiem o jakiej godzinie startować.

Nie zapomnij się pochwalić, to polecimy razem.

Odnośnik do komentarza

Jaką trase planujesz? Bo ja ide na nockę i kończę o 5 więc pewnie od razu pojadę. I gdzieś na trasie zjem śniadanie i kawka bez śpieszenia. To tam możemy się trafić bo pewnie o 5 nie polecisz :) a mi nie opłaca się wrócić do domu. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wybiera się jutro to jest sobota z województwa śląskiego ja jestem z Częstochowy chętnie dołączę jeśli coś proszę SMS 785810216

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...