Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2018 na Kujawach


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Maras. Mamy swój komunikator, na którym piszemy. Wszyscy żyją i mają się dobrze. Jakby co to widzimy się na Burgmanii. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas, czy tym komunikatorem jest Scuterowa Maxxi Bydgoszcz? na facebooku? w jakiej zakładce?

Odnośnik do komentarza

Są i żyją. Kierownik Szamot nawet widziany był 3 maja w Grudziądzu jak bez paszportu Wisłę przekraczał...!YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 8.05.2018 o 06:29, Bobas napisał:

Maras. Mamy swój komunikator, na którym piszemy. Wszyscy żyją i mają się dobrze. Jakby co to widzimy się na Burgmanii. 

Szkoda tylko że brak mi z wami kontaktu. I pewnie jak już bywało bym przyjechał jak bym wiedział co się u was dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 9.05.2018 o 08:25, krzys-68 napisał:

Są i żyją. Kierownik Szamot nawet widziany był 3 maja w Grudziądzu jak bez paszportu Wisłę przekraczał...!YES

 To był tylko przelot na trasie do Kłajpedy i Wilna :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 8.05.2018 o 06:29, Bobas napisał:

Maras. Mamy swój komunikator, na którym piszemy. Wszyscy żyją i mają się dobrze. Jakby co to widzimy się na Burgmanii. 

To zapodajcie ten komunikator, bo nie mam z Wami kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.05.2018 o 09:09, grzybek napisał:

Bobas, czy tym komunikatorem jest Scuterowa Maxxi Bydgoszcz? na facebooku? w jakiej zakładce?

Nie. Mamy inny komunikator.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas, a mógłbyś mi ten komunikator zapodać? Nie jest on chyba zastrzeżony? Organizowałem ostatnio spotkanie na forum Burgmanii w naszym kujawsko-pomorskim, to przyjechała tylko 1 osoba. Widać zatem , że nie nadaję na odpowiedniej antenie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, Bobas napisał:

Nie. Mamy inny komunikator.

Bobik ale jesteś tajemniczy.

7 godzin temu, grzybek napisał:

Bobas, a mógłbyś mi ten komunikator zapodać? Nie jest on chyba zastrzeżony? Organizowałem ostatnio spotkanie na forum Burgmanii w naszym kujawsko-pomorskim, to przyjechała tylko 1 osoba. Widać zatem , że nie nadaję na odpowiedniej antenie. Dzięki

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...