Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2018 w Wielkopolskim


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, dziadzia napisał:

Jak masz prawko a widzę że masz to daj se spokój.

Sym Gts w tym samiutkim nadwoziu występuje też z silnikiem 300cm.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę wypowiadać się o konkretnym modelu, bo nie wiem ale jeśli chodzi o pojemność do podróży (nie chodzi w koło komina ) to wystarczające minimum te 400cm3, wszystko jeszcze zależy od twojej wagi czy jeździsz sam czy z plecaczkiem, chyba że potrzebny Ci pierdzipęd na dojazdy do pracy lub po mieście to w zupełności wystarczy te 125cm3

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, dziadzia napisał:

to wystarczające minimum te 400cm3

Tu Dziadyga muszę Ci przyznać rację .....125 wkoło komina i nic pozatym ....

Odnośnik do komentarza

Ja tam sie cieszę ze taka ustawa powstała ze na 125 mozna bez prawka sobie jeździć. Bo wycieczki w koło komina tez sa super . A mój komin to terytorium całej PL :-)  A najfajniejsze jest dla mnie tak na oderwanie od codzienności na wieczór po pracy popyrkac sobie bocznymi drogami gdzie nie ma ruchu widoki sa ładne 50-70 km/h , i do tego 125 jest zupełnie ok. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak Marek Ale jakby nie było tej ustawy i musiałbyś zrobić kategorię A to przy zakupie nigdy byś nie spojrzał na 125...słowa Kaktusa ....święta prawda.....Jazda w trasie 125 i wyprzedzanie tira jest średnio komfortowe...nie chodzi mi on prędkości przejazdu tylko manewry wyprzedzania.....Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ...będziesz chwalił 125 bo nie.masz uprawnień na kat A

Odnośnik do komentarza

Ja nie chwale 125 :-) jasne gdyby mnie nic nie ograniczała myślę ze 300-tka byla by akurat ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:-) 

Jeździłem kiedyś fiatem 126p, później cc700, tu sytuacja była podobna zeby wyprzedzić cos to jedynie sposobem lub z rozpędu:-)

Nie mniej jednak i taka mała pojemność potrafi sprawdź frajdę i oderwać sie choć chwile od rzeczywistości.:D 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

muszę Ci przyznać rację .....125 wkoło komina i nic poza tym ....

To se nagrzebałeś teraz u Grzesia, Filipa i Rysiaka...

I teraz pytanie czy mamy przyjechać w czwartek na spotkanie pod 12-stkę czy pod Izbę Przyjęć... hee... Hee

 

 

Dziadzia !OK

Aha.! 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, jacek8211 napisał:

A co myślisz o majce 400cm?

Cześć ! To był mój poprzedni sprzęt . Pozycja bardzo wygodna  ( przy moich wymiarach 180 / 80 ). Prędkość przelotowa 130 - 140 . Podobno najmniej wibracji silnika wśród jedocylindrówek tej pojemności . Zużycie paliwa ok 4 - 4,5 l . Bardzo stabilna przy przeciskaniu się w poznańskich korkach . Jeżdżę sam ,więc o jeździ z pasażerem , i jego wygodzie nie mogę się wypowiadać .Przez dwa lata użytkowania nie miałem z Majką kłopotów .

Pozdrawiam .



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 minut temu, jacek8211 napisał:

Dzięki za info.w tym sezonie już nie ale w następnym pomyślę o 400-setce

Apetyt rośnie w miarę jedzenia whist!OK

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Jazda w trasie 125 i wyprzedzanie tira jest średnio komfortowe...nie chodzi mi on prędkości przejazdu tylko manewry wyprzedzania.....Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ...będziesz chwalił 125 bo nie.masz uprawnień na kat A

Prawda, w trasie jest w miarę przyjemnie, tyle że trzeba sie dwa razy zastanowić przed wyprzedzaniem czy wystarczy miejsca, tir to jeszcze nie taki problem gorzej jak sie trafi na sebixa który dla zabawy postanowi nagle przyspieszyć w momencie w którym go wyprzedzam na wiekszej pojemności to nie problem ale przy 125 trzeba odpuścić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...