Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelki klubowe - wersja 2


DaniL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Będę zamawiał kamizelki klubowe w wersji nr 2, tj. z napisem Maksi Skuterowy Klub BURGMANIA na plecach:

Kamizelka_2.jpg.58a3b2fc0e394836284b6c2f9af925ff.jpg

Kamizelki są produkcji Jagatex – do obejrzenia tu: -> klik

Dodatkowo na przedzie kamizelki jest napis z Nickiem przyczepiany na rzep. (ewentualnie może być grupa krwi - dodatkowy koszt 4,92 zł).

Cena kamizelki będzie się różnić w zależności od liczby chętnych (podana cena zawiera koszt przesyłki do Warszawy i tu będą do odebrania na spocie lub indywidualnie po umówieniu się):

1 szt. 127,92 zł

2 szt. 118,70 zł

3 szt. 115,62 zł

4 szt. 114,08 zł

5 szt. 113,16 zł

6 szt. 112,55 zł

7 szt. 112,11 zł

8 szt. 111,78 zł

9 szt. 111,52 zł

10 szt. 99,02 zł

11 szt. 98,85 zł

12 szt. 98,71 zł

13 szt. 98,59 zł

14 szt. 98,49 zł

15 szt. 98,40 zł

16 szt. 98,32 zł

17 szt. 98,26 zł

18 szt. 98,20 zł

19 szt. 98,14 zł

20 szt. 98,09 zł

Chętnych na takie kamizelki zapraszam do wpisywania się – do dnia 06 maja 2018, po ustaleniu liczby chętnych podam ostateczną cenę i będę zbierał kasę na zakup.

Rozmiarówka kamizelek wg producenta: rozmiar - obwód / długość (przypominam z doświadczenia kolegów, którzy już zakupili takie kamizelki, że rozmiarówka jest przynajmniej o 1 rozmiar zawyżona...) tak więc lepiej zamawiać rozmiar mniejszą niż kurtka

XXS 105,5 / 49

XS 111,5 / 51

S 117,5 / 54

M 123,5 / 57

L 129,5 / 60

XL 135,5 / 62,5

XXL 141,5 / 65,5

3XL 147,5 / 68

Przy zapisie proszę podawać rozmiar kamizelki!

1. DaniL, rozm. L - 112,55 zł - wpłacone

2. Wenflon, rozm. M + grupa krwi: 0 Rh- 117,47 zł - wpłacone

3. Wenflon, rozm. S + grupa krwi: 0 Rh+ (bez nicka) - 112,55 zł - wpłacone

4. Krzytro, rozm. L - 112,55 zł - wpłacone

5. Foczka, rozm. L - 112,55 zł - wpłacone

6. żelazny, rozm. L - 112,55 zł - wpłacone

7. kordziuk, rozm. M (bez nicka) - 107,63 zł- wpłacone

8. Paula, rozm. M - 112,55 zł- wpłacone

 

 

Odnośnik do komentarza

 :lightbulb: taka mała uwaga jeśli zmieniamy już napis... to może zrobilibyśmy tak:

Kamizelka_2.jpg.58a3b2fc0e394836284b6c2f9af925ff.jpg

 

Według mnie lepiej wygląda napis gdy nie klei się do logo i ma tą samą długość co napis BURGMANIA - wystarczy dać mniejszą i niższą czcionkę !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze



 :lightbulb: taka mała uwaga jeśli zmieniamy już napis...
Według mnie lepiej wygląda napis gdy nie klei się do logo i ma tą samą długość co napis BURGMANIA - wystarczy dać mniejszą i niższą czcionkę !


Pierwotne założenie było takie, żeby wersja 2 jak najmniej różniła się od wersji podstawowej, ale taka mała różnica chyba może być, a faktycznie lepiej wygląda.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista na razie mała, ale zaktualizowana :)

Zachęcam do zapisów i zakupu. Planuję żeby kamizelki były jeszcze przed Burgmanią więc zapisy tylko do 06.05.2018 r.

Odnośnik do komentarza

Zdążyłem chyba :)poproszę rozmiar L , nick żelazny.Dziękuje.

Mam nadzieję że jest regulacja dodatkowa na rzepy bo do rozmiarów to ja nie mam farta :(

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.05.2018 o 10:33, DaniL napisał:

Przypominam - zapisy do jutra, tj. do 06.05.2018

Przed zlotem nie dam rady finansowo na zamówienie. 

Czy będzie możliwość zamówienia jeszcze w czerwcu... ale mnie interesują same naszywki.?! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 godzin temu, żelazny napisał:

Zdążyłem chyba :)poproszę rozmiar L , nick żelazny.Dziękuje.

Mam nadzieję że jest regulacja dodatkowa na rzepy bo do rozmiarów to ja nie mam farta :(

Zdążyłeś, regulacja jest nawet dosyć spora, więc pewnie będzie git :)

10 godzin temu, MISIEK napisał:

Przed zlotem nie dam rady finansowo na zamówienie. 

Czy będzie możliwość zamówienia jeszcze w czerwcu... ale mnie interesują same naszywki.?! 

Hmm, jakie naszywki? Jeśli nick czy grupa krwi, to pewnie można zamówić same. Jeśli chodzi o logo + napis "Maxi… ", to jest to wprasowywane w kamizelkę.

 

Edit (07.05.2018, g. 8:35):

W pierwszym poście podałem kwoty do wpłat.

Na PM wysłałem nr konta.

Proszę o jak najszybsze wpłaty żeby realizacja poszła sprawnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkie wpłaty odnotowane, zamówienie poszło do realizacji :)

Proszę teraz cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście obudziłem się z ręką w nocniku. Ale pomimo wszystko małe pytanko...skoro zamówienie już poszło, to czy mogę zamówić indywidualnie? Nie koniecznie już teraz i natychmiast. Domyślam się i wiem, że koszty będą większe, ale liczę się z tym. Po prostu moja nieuwaga. Co do rozmiaru kamizelki to nie wiem, chyba jak najwieksza, czyli 3XL. Kurtkę mam firmy HELD o rozmiarze 6XL, więc kamizelka o tym rozmiarze, który napisałem powinna być ok. No chyba, że w któryś czwartek na spotkaniu ktoś da mi przymierzyć swoją i wówczas będę miał większy obraz tego rozmiaru. Dodatkiem do kamizelki byłby mój Nick, czyli Milimetr i ewentualnie grupa krwi - A1Rh+. A czy dostałbym może naszywkę z logo Burgmanii, taką niebieską , okrągłą? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Milimetr, masz teraz 2 wyjścia:

1. Możesz sam zamówić bezpośrednio u producenta: Jagatex, podając jaką wersję chcesz (wersja 1 z napisem " Maxi Skuterowy Klub POLSKA" lub wersja 2 z napisem " Maxi Skuterowy Klub BURGMANIA"). W mailu podasz im jakie parametry Cię interesują i zapytasz się o cenę, a jak Ci będzie pasowało to zamawiasz, płacisz i po ok tygodniu - dwóch będziesz miał kamizelkę.

2. Możesz poczekać, aż ktoś zorganizuje zakup grupowy (tak jak ja w tym wątku) i jak się nie spóźnisz ;) to zamówisz.

Odnośnik do komentarza

DaniL, Dzięki za szybką odpowiedź. Z pewnością skorzystam z pierwszego wyjścia. Jak jest taka możliwość to bardzo się cieszę. Myślałem, że tylko grupowo można robić zamówienia na takie klubowe akcesoria. Jeszcze raz dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 godziny temu, Milimetr napisał:

A czy dostałbym może naszywkę z logo Burgmanii, taką niebieską , okrągłą? 

Milimetr, te naszywki są tylko w gestii samego Ojca Dyrektora. Proponuję ( z doświadczenia na Burgmanii ) najpierw ogarnij sobie kamizelkę. Uważaj na rozmiary, bo są dość duże.

Odnośnik do komentarza

Milimetr tak jak wymieniliśmy poglądy na temat kamizelki dla Ciebie na ostatnim spocie nie szalej z rozmiarem większych widziałem

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Milimetr znalazłam taką rozmiarówkę w poprzednich edycjach

Rozmiar: długość x szerokość w cm (zmierzona po złożeniu)

S - 55x58

M - 56x60

L - 57x62

XL - 58x64

XXL - 59x66

XXXL - 60x68

kamizelka ma po bokach regulację na rzepy w sumie około 8-10 cm z każdego boku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej, kamizelki już są, tzn. ja mam :)
83e1a94e481fcbdb7fb1a28d6833e6aa.jpg

Jutro, tj. 17.05 będę na spocie (w godz. 19:15 do 19:40) z kamizelkami.
Zapraszam po odbiór.
Jak ktoś nie może, to niech pisze na priv.

Odnośnik do komentarza

 Andrzej, masz rację. Przepraszam wszystkie kobiety. :rolleyes: 

Kamizelka może być tylko praktyczna, gdyż podnosi bezpieczeństwo jazdy. Czym tu się zachwycać? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...