Skocz do zawartości
Forum Burgmania

aktualny cennik yamaha polska


Gość denver27

Rekomendowane odpowiedzi

model cena det.brutto

2007r 2006r 2005r

yn neos 7100 6500 ------

yq aerox 9500 8900 ------

cs50 jog r 7900

dt50r 11500 11000 -------

ybr125 ------ 8900 7900

ybr250 15900 ------ -------

xc125 cygnus 10900 ------ -------

yp125 majesty------ ------ 13900

yp250 x-max 18900 -------- -------

yp400majesty25900 ----- 23900

xp500t-max37900 ------- -------

xp500t-max SP39900 ----- --------

przedstawilem wybrane modele ,cennik obowi?zuje od 15 stycznia 2007 ,i yamaha zastrzega zmiane bez podania przyczyn prosze moderatora o usunięcie jednego postu

powielony temat usunięty

Artix

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Denver... sk?d masz ten cennik? Na tej nowej stronie Yamaha - cudo techniki gdzie wszystko ponoć mozna znale?ć za jednym kliknieciem myszy nigdzie nie widzę słowa cennik...

Odnośnik do komentarza
Denver... sk?d masz ten cennik? Na tej nowej stronie Yamaha - cudo techniki gdzie wszystko ponoć mozna znale?ć za jednym kliknieciem myszy nigdzie nie widzę słowa cennik...

Cenniki s? dostępne w Salonach Yamahy... jako drukowane karteczki :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

karteczki to były w epoce reglamentowania mięsa cukru i innych dóbr podstawowych czyli w głębokim PRL-u ...

Brawo Yamaha - teraz wiem sk?d czerpi? wzorce :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie to żebym chciał bronić specjalnie Yamahy Poland (Mitsui) ale powiem Wam, że na t? chwilę jest to jedyna firma w naszym kraju, która w miarę poważnie podchodzi do tematu maxi skuterów a co za tym idzie DO NAS.

Honda produkuje bardzo dobre skutery ale w Polsce fani tego segmentu maj? przer?bane- s? traktowani jak trzeci gatunek ludzko?ci :lol:

Piaggio, Gilera, Vespa- no cóż, jeszcze dwa lata temu zależało im na sprzedaży w PL ale teraz nie widać najmniejszego zainteresowania. Kto i na czym chce zarabiac z takim podejsciem do klienta nie wiem :lol:

Aprilia- SYM... Każdy kto choć trochę obserwuje rynek widzi jakie jest podej?cie Aprili do sprzedaży i serwisu.

Jedynie jeszcze Kymco przykłada się do naszego rynku.

Reasumuj?c- Yamaha niby ma ceny wysokie. Z drugiej strony proponuję zauważyć, że Burgman 200 K7 jest wyceniony na praktycznie tak? kwotę jak X- Max 250. Yamaha Majesty 400 kosztuje tyle samo co Burgman 400 K7. Zgodzę się, że nowy T- Max jest drogi ale z drugiej strony w Niemczech kosztuje podobnie. Tutaj akurat An 650 oferuje więcej.

W tym roku Yamaha wprowadza we Włoszech do sprzedaży nowy model skutera miejskiego klasy 250. Niestety u nas z tego co się dowiedziałem go nie będzie... Mimo to najprawdopodobniej już wkrótce będzie na naszej stronie test tego pojazdu... Szczegóły już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Piaggio, Gilera, Vespa- no cóż, jeszcze dwa lata temu zależało im na sprzedaży w PL ale teraz nie widać najmniejszego zainteresowania. Kto i na czym chce zarabiac z takim podejsciem do klienta nie wiem :lol:

Zgodzę się, że nowy T- Max jest drogi ale z drugiej strony w Niemczech kosztuje podobnie. Tutaj akurat An 650 oferuje więcej.

Ad 1. A co powiesz o Peugeocie? :lol:

Ad 2. AN 650 może i jest bardziej wypasiony, ale ja coraz poważniej my?lę wła?nie o T-Maxie jako o pojeĽdzie docelowym - wydaje mi się bardziej uniwersalny, a przede wszystkim poręczny, zwłaszcza w gęstym ruchu miejskim. Wiem, że rozkminiałe? Burgmanem 650 warszawskie korki, ja też jeĽdziłem w korkach różnymi jedno?ladami i wiem, że jednymi robi się to lepiej, a innymi gorzej, mimo że teoretycznie da się wszystkimi (teoretycznie można sobie kupić Gold Winga na dojazdy do pracy, na pewno będzie się nim jeĽdziło po mie?cie lepiej niż samochodem).

Odnośnik do komentarza

Pragnę tylko wspomnieć, że od tego roku w Aprilia - Sym corporation Poland :P pracuje nowy człowiek co się tym będzie zajmować i wygl?da na to, że on wie o co chodzi w tym interesie i może co? się poprawi :) a byłoby dobrze bo i Aprilia ma się czym pochwalić i Sym również :)

pozdrawia Krakus

Odnośnik do komentarza

Ad 2. AN 650 może i jest bardziej wypasiony, ale ja coraz poważniej my?lę wła?nie o T-Maxie jako o pojeĽdzie docelowym - wydaje mi się bardziej uniwersalny, a przede wszystkim poręczny, zwłaszcza w gęstym ruchu miejskim. Wiem, że rozkminiałe? Burgmanem 650 warszawskie korki, ja też jeĽdziłem w korkach różnymi jedno?ladami i wiem, że jednymi robi się to lepiej, a innymi gorzej, mimo że teoretycznie da się wszystkimi (teoretycznie można sobie kupić Gold Winga na dojazdy do pracy, na pewno będzie się nim jeĽdziło po mie?cie lepiej niż samochodem).

Olsen akurat jesli chodzi o korki to tmax jest lepszy tylko od burgmana 650 bez elektrycznie skadanych lusterek , bo juz od od tego "elektryka" juz nie zabardzo (lusterka wystaja sporo) A mi sie cena akurat wysoka tmaxa podoba :) A Mitsui sie nie dziwie , to co mieli w zeszlym roku sprzedali "w 5 minut" to w tym sezonie cene podniesli. Ale w sumie nie ma co na nich co najezdzac bo xmax i 400 sa skalkulowane bardzo rozsadnie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Pragnę tylko wspomnieć, że od tego roku w Aprilia - Sym corporation Poland :) pracuje nowy człowiek co się tym będzie zajmować i wygl?da na to, że on wie o co chodzi w tym interesie i może co? się poprawi :) a byłoby dobrze bo i Aprilia ma się czym pochwalić i Sym również :)

Nie ukrywam, że bardzo się ciesze. Dotychczasowe osoby odpowiedzialne za jedno?lady w tej firmie były jakby nie z tej bajki.

Poza tym zgodzę się, że SYM ma sporo do zaoferowania ale aby ich skutery mogły się sprzedawać w PL musi być NORMALNE przedstawicielstwo. Zobaczymy co przyniesie 2007 rok.

A Mitsui sie nie dziwie , to co mieli w zeszlym roku sprzedali "w 5 minut"

Nie tak do końca. W tamtym roku Mitsui sprowadziła 5 szt. XP' ków. Dwie sztuki stały się pojazdami testowymi. Jeden wła?nie pare dni temu (testówka z Mitsui- dokładnie ten) został sprzedany. Ten drugi też wła?nie zmienia wła?ciciela :).

Czyli tak naprawdę tylko 3 szt T-Maxów w roku 2006 trafiły do r?k prywatnych.

Mało to czy dużo? Nawet jak na Polskę jest to liczba ?miesznie mała, że o porównaniu z rynkiem włoskim nawet nie wspomne :)

W tym samym roku 2006 sprzedało się 20 szt. X- Maxa 250 a z tego co wiem i w tym roku Yamaha planuje sprzedać najwięcej tego modelu w klasie Maxi.

Odnośnik do komentarza

Ech, cena za testówke z Mitsui była super, burg jednak ci?gle nie sprzedany.

T-max musi poczekać.

Mario ja obstawiam dziewczyne od glazury :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

he ,he  Ty

Pudło :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...