Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W Poznaniu na stulecie niepodległości


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Godzinę temu, MISIEK napisał:

2-maja to my (ja i Grześ) jesteśmy na "imprezie" w Gorzowie lub/i we Wrocławiu... 

Ooo a co to za imprezka ??

Odnośnik do komentarza

Wracam do tematu. Okazuje się , że  paradę będzie otwierał mój znajomy . Jest ,a raczej był , bo już na emeryturze , znakomitym mechanikiem . Kiedyś pokazywałem Wam zdjęcia samochodu sportowego , który zrobił . Tym razem przyjedzie repliką ROLLS -ROYCA  z 1907 roku .Również ten pojazd jest Jego dziełem , a wykonanie zajęło kilka lat.

Niestety przyjadę autem, i nie będę zbyt długo .

Odnośnik do komentarza

No i po imprezie... Nikogo z Was na skuterach nie zauważyłem , natomiast niespodziankę zrobił mi KAKTUS , bo przyjechał swoim pięknym cabrio ,i zabrał mnie na pokład . Tak więc zupełnie niespodziewanie stałem się uczestnikiem Parady . KAKTUS , jeszcze raz dziękuję za miłe chwile .

A teraz kilka zdjęć pojazdu o którym mowa piętro wyżej:

 

image.thumb.jpeg.d16e7ac67bf1c82ba2bd245af91adead.jpeg

 

S7301121.JPG

S7301123.JPG

S7301126.JPG

S7301127.JPG

S7301130.JPG

Odnośnik do komentarza

No cóż, ale ja dzisiaj, tak samo jak w poniedziałek i w piątek w pracy, ktoś musi na to świętowanie zarobić  !guns

Odnośnik do komentarza

Nie znam słów Jurku , które mogłyby Cię pocieszyć.. Dawno temu zauważono ,że  "  ktoś nie śpi , aby spać mógł  ktoś   "... Takie życie .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widziałem siwucha jak się ładnie prezentowaliscie..... ja niestety arbajt. ..kaktus potwierdzi i Lionel też ; ) 

IMG-20180502-WA0008.jpg

IMG-20180502-WA0007.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...