Skocz do zawartości
Forum Burgmania

.: Prowadze - Jestem TrzeĽwy :.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przegl?daj?c forum |KS wpadłem na ?lad takiej akcji.

kluczyk_main.jpg

Więcej o akcji można znaleĽć na http://trzezwosc.pl/

My?lę że jako ogólnopolski a nawet ?wiatowy klub można poprzeć, wzi?ć udział w takiej akcji ... w zamian można uzyskać takie breloczki jak wyżej, które będ? nam przypominały o tej ?więtej zasadzie.

Pozdrawiam PCX

temat ważny ale jednak dział off topic jest bardziej odpowiedni, przenosze z działu "ogólne" do "off topic"

Artix

Odnośnik do komentarza

Akcja spox , ile by akcji nie było to i tak sytuacja na drogach sie nie zmieni

taki juz Polski naród

P.S a jak kogos złapia pod wpływem alkoholu to bryloczek bierze wszystko na siebie :D

Odnośnik do komentarza
Breloczki ok - ale do skutera się nie nadaj? ;)

Czemuż to się nie nadaj?? Bo mog? porysować okolice stacyjki albo odpa?ć?

Brawo Olsen - takowe i rysuj? i odpadaj? ;)

jakos moj breloczek od 3,5 roku nie chce odpasc whist a z tego, co mi sie zdaje, to on jest bqrdziej porysowany, niz moj czarny nielakierowany plastik przy stacyjce (jezeli wogole jest polakierowany)

apropo breloczkow

takie breloczki byly (sa??) rozdawane w wydziale komunikacji w Lodzi od konca listopada, jak ktos odbieral prawo jazdy, to tak owy dostawal. niestety dopiero pare dni po tym (3?? 4??) jak odebralem prawko zaczeli je dawac i niestety sie nie zalapalem ;)

Odnośnik do komentarza

Blaszane lub metalowe breloczki lubia tez wydawac dosyc denerwujace odglosy w czasie jazdy. Zreszta widzialem juz pare skuterow, ktore po kilkunastu tysiacach likometrow mialy "wygryzione" plastiki wlasnie w okolicach stacyjki ;) .

Dlatego najczestszym sprzedawanym breloczkiem jednosladowym jest chyba neoprenowy lub neoprenowopodobny. Nie powoduje to ubocznych dzwiekow, nie obija sie, a wrzucony do wody, plywa nawet razem z kluczem whist .

PS. Akcja zacna, tylko do czego ma prowadzic i w czym pomagac ;) ?

Odnośnik do komentarza
Dlatego najczestszym sprzedawanym breloczkiem jednosladowym jest chyba neoprenowy lub neoprenowopodobny. Nie powoduje to ubocznych dzwiekow, nie obija sie, a wrzucony do wody, plywa nawet razem z kluczem whist

Rownie dobrze, mozna smigac ze smycza na kluczu ;)

Ja takowa zawsze zakladam na lusterko, zeby klucz mi nie wypadl nieprzewidywanie ze stacyjki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...