Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Podlaskie z zimowego snu budzi się


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie chcę zakładać nowego wątku więc piszę  tutaj bo ...zima ale być może w marcu ruszy sztafeta Burgmanii mam pytanie czy ktoś byłby chętny z naszego regionu w tym uczestniczyć? 1-2 chętnych...trochę słabo aby przejąc  hipcia,to trochę lipa więc może nasz region niech omijają szerokim łukiem bo białe niedźwiedzie tu biegają:).Przynajmniej organizatorzy będą mieli ułatwione zadanie w planowaniu trasy

Odnośnik do komentarza

Witam. Takie mało info "Cusiek"wyląduje w Białymstoku w sobotę 23 marca na Rynku  Kościuszki około godziny 15-stej, wszystkich zainteresowanych zapraszam na przyjęcie II Ogólnopolskiej Sztafety Burgmanii

Odnośnik do komentarza

Koledzy jutro rano jadę na Mazur, nie ustaliłem jeszcze konkretnego celu, wiec mogę zweryfikować plan jeśli ktoś chce się dołączyć. Zamierzam ruszyć najpóźniej o godzinie 9. 

Jeśli ktoś jest chętny, to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem, tak zrobiłem ? Wystartowałem o godzinie 9, a wróciłem o 19. Łącznie przejechałem ponad 500 km. Rano było trochę zimno, a potem już tylko lepiej. Trasa: Białystok-Biskupiec-Jeziorany-Drogosze-Barciany-Kętrzyn-Ełk-Bialystok.

FB1DCC05-022D-4054-84CC-39A557DF494B.jpeg

BAF9D184-DE60-4F58-952C-1961597E5B5E.jpeg

0256C4AF-B54A-453A-9FFF-8B8424CA2BD8.jpeg

Dobrej soboty i niedzieli!

E6251A03-1998-438A-8B9A-1EED87F626E1.jpeg

Odnośnik do komentarza

Panowie, może ktoś jest chętny na kawę lub inną lemoniadę np. Shell w Radulach? Przejazd drogą techniczną ? Mogę startować około 16:45. Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza

Ja z dzika rozkosza tylko dwóch kółek brakuje :( niestety ale burek znalazł nowy dom...

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mateo, to trzeba szybko ogarniać temat żebyśmy pojeździli jeszcze w tym roku ?

Dzięki, że odpowiedziałeś!

Odnośnik do komentarza

Mam na tzw "czarną godzinę" 125cc tylko muszę to zarejestrować a nie mam chwilowo czasu :(

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odpadam bo siedzę z córą, żona w pracy do 20-tej.... a odnośnie czwartku dam znać później, muszę w kobity kalendarz zajrzeć jak pracuje żeby mogła przechwycić małą 🙂

Odnośnik do komentarza

Janusz udało Ci się kawałek pogody złapać😄 W sobotę byłem w Białymstoku to deszcz  ze śniegiem jakiś padał. Ale sprzęcik widzę na każde warunki gotowy. Oponki "zimówki"🤣.Do zobaczenia na trasie LwG👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 15.03.2021 o 12:01, Yazinz napisał:

Krzysiek byłeś i nie dałeś znać??? Następnym razem kawka obowiązkowo. 🙂

Nie zawsze da się kawę wypić 😉..Janusz, a ja bym nawet nie podejrzewał, że X-a kupisz, myślałem, że nie dla Ciebie na dłuższą metę...ale gratuluję 🙂👍

Odnośnik do komentarza

Początek drogi 2024 🙂

21.04.24 rozpoczęcie sezonu- Białymstoku ul. Rynku Kościuszki.

IMG_7561.jpeg

Dzisiaj okolice Białowieży, pogoda 🧨💣

IMG_7562.jpeg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Yazin napisał(a):

21.04.24 rozpoczęcie sezonu- Białymstoku ul. Rynku Kościuszki.

Czy...to powrót z przyszłości🤔

Albo dzień to końcówka roku lub..odwrotnie. Jak to mówią: na trzeźwo nie ogarniesz🤪

Odnośnik do komentarza

🤦‍♂️🤦‍♂️

Ok! 

Sorry - nigdy jeszcze nie byłem w Białymstoku a tym bardziej na ul.Rynek Kościuszki, no ale fakt☝️ mogłem pomyśleć, że nazwa brzmi godniej niż na szutrową drogę przez las🤪👍

Piękne tereny💪

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Yazin napisał(a):

Nazir zapraszam, chętnie posłużę za przewodnika 🙂

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się cieszę z tej propozycji😃👍 Bardzo chętnie skorzystam, bo tereny (aż wstyd się przyznać) są mi prawie nieznane. 

Odwdzięczam się tym samym: Yazin zapraszam, chętnie Cię oprowadzę po moich terenach☝️😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...