Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bezpieczeństwo


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy bardzo proszę o przesłanie do swoich znajomych tej fotki a oni może prześlą dalej i może każdy luknie w lustereczko w 4oo zanim wykona jakiś manewr, i może w ten sposób zminimalizujemy choć troszczeczkę naszego hospitalizowania  ( w najlepszym przypadku )

2449A073-4319-4B75-8428-B2E56F4982C2.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fotka wielce wymowna, ale pamietajmy też o tym, aby dać im szansę aby nas w tych lusterkach zobaczyli. Wstrzymać konie Panie i Panowie, szczególnie w miastach.

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem to samo napisać, ale kolega Piootr mnie uprzedził.  Prędkość to jedno, a druga sprawa Panowie - trzymajmy się jednej strony pasa.

Jak "szoferak" w 4oo nas zobaczy np. w lewym lusterku, to niech tak zostanie. :)  chyba wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Piootr napisał:

Panie i Panowie, szczególnie w miastach.

Tu akurat się z tobą zgadzam w 100%, myślę że normalnie myślący kierownik w miejskiej dżungli nie pogania swego rumaka, bo albo myśli że jest supermenem albo nie spełna rozumu, po prostu taki miejski „wariat” chociaż myślę że kultura jazdy motocyklistów się trochę poprawiła, ja zawsze mówię że „ myślenie nie boli „ ale drugim faktem jest chyba większy problem bo większa część kierowników w 4oo nawet na sekundę nie zerknie w te nieszczęsne lustereczka, a później jak już jest tragedia to obrona jest jedna, że jak motocyklista to już musiał jechać jak wariat, na razie jeszcze jest taka opinia że jak na 2oo to musiał jechać bardzo szybko.

Proszę zobaczyć czy  ludziska patrzą w lusterka, oczywiście nie sugeruję że tak wszyscy robią  https://www.youtube.com/watch?v=1pXdY4EnTZc&app=desktop

 

Odnośnik do komentarza

Gdzie się ta kultura poprawiła? Jak dla mnie jest coraz gorzej, wystarczyl jeden wyjazd wczoraj na Chudow i widać jakie szaleństwo jest na drogach a to dopiero początek pogody. Wszystko dzięki coraz niższym ceną na stare klamory i młodzi wyskakują na te 20 letnie ścigi i jazda. Aż strach na skuterze jeździć. 

Odnośnik do komentarza

Jeżdżę dużo po mieście, plaga to smartphony. Ludziska jadą i klikają i patrzą w ekran. Odwracają uwagę a potem robią manewr. To jest dopiero niebezpieczne. Jak jeździsz na 2oo to dobrze to widać z perspektywy motocyklisty.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szyszon napisał:

Jeżdżę dużo po mieście, plaga to smartphony. Ludziska jadą i klikają i patrzą w ekran. Odwracają uwagę a potem robią manewr. To jest dopiero niebezpieczne. Jak jeździsz na 2oo to dobrze to widać z perspektywy motocyklisty.

Kurcze, jeżdżąc 4oo tak człowiek tego jakoś nie zauważa. Ale jadąc 2oo to poprostu widać ze to jest mega problem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pietror napisał:

Kurcze, jeżdżąc 4oo tak człowiek tego jakoś nie zauważa. Ale jadąc 2oo to poprostu widać ze to jest mega problem.

Dokładnie jak prawisz, masz racje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...