Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2018


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam wszystkich skuterowiczów po Świętach. Czas na jakiś ruch poświąteczny A propos - kiedy otwarcie sezonu w naszym kujawsko-pomorskim, w Bydzi?  A może tak spotkać się 22.04.2018r. przy sklepie moto przy Kartodromie na Fordońskiej w Bydgoszczy, kiedy będzie równolegle prowadzone szkolenie motocyklowe z jazdy!?  Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale dziś czadowa pogoda. Zaraz opalam maszynę i wokół komina , jakąś stówkę nawinąć.  B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam i powracam do mego pomysłu, aby tak na spontana , kto chętny spotkać się za tydzień w nd. 22.04.2018r. o godz. 12.00 przy kartodromie, a właściwie przy sklepie z motocyklami Best Bike przy ul. Oksywskiej- od strony wjazdu na giełdę samochodową.  Można by pogadać, a także podejrzeć na torze uczestników szkolenia z techniki jazdy motocyklowej:D. Oni rozpoczną jazdę od 12.00.  Ja tam napewno przybędę i kto zdrów i chętny- zapraszam. I jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę o podjechaniu lub podprowadzeniu maszyn naszych pod sam sklep.

A jak nie można tam bez opłaty podjechać, to może na Osywskiej przed bramą na giełdę. A poza tym myślałem o godz.12.00, i będzie już luźniej przed bramą i może nas wpuszczą pod sklep.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, antek771 napisał:

O godzinie 12 można już wjechać na giełdę bez opłaty , ja wpadam czasami na zupę gulaszową . 

Tak też mi się wydawało, że o godz. 12 już wpuszczą. No to zatem, zapraszam chętnych na 12.00 przed sklep Best Bike przy giełdzie w nd 22.04. Do miłego zobaczenia.:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Antek, dzięki za przyjazd do Bydgoszczy i nawiązanie znajomości !piwko. . Bardzo fajny wspólny wypad do Torunia. Nawinąłem prawie stówkę. Chyba zdążyłeś na obiad do teściowej :)pozdrawiam.  Krzysztof

20180422_132636.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Odnośnik do komentarza

Miłe spotkanko i fajne kulanko , się zrobiło 154 km. Honda umyta i zatankowana , a następny wypad  to Chełmno . Teraz z rodzinką na rowery ,Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

spoko, spoko. O Chełmnie pamiętam i dam znać - jak jak rozmawialiśmy. Robale z mojej maszyny też zmyte. :)

Odnośnik do komentarza

Proszę mnie wpisać na listę następnego spotkania!!!

A tak na marginesie... Jaką macie prędkość przelotową na wypadach? Ja szczerze mówiąc 80km/h nie jeżdżę:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybek napisał:

Nie ma sprawy. Będę pamiętać. Piękny ten Twój nowy AKACZ. Szerokiego śmigania:rolleyes:

Dzięki serdeczne!!! 530 też mi się marzył !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...