Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XV Zlot Jasnogórski 08.04.2018


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam jak co roku chciałbym zaprosić chętnych do wspólnego wyjazdu na  XV Zlot Jasnogórski

 20180309_1.jpg

Start zwyczajowo 8 rano z McDonald Rozdzieńskiego

Ps wiem że bardzo późno dałem znać ale termin samego mnie zaskoczył....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śmigam na Czestochowę...Jak się uda to w drodze powrotnej wstrzelę sie na ORS...Tylko trzeba będzie uważać - dostałem cynk od znajomego policjanta drogówki... W niedzielę do Częstochowy ściągają policjantów z całego województwa wraz ze sprzętem do pomiaru prędkości. A więc bądźcie grzeczni i nie przeginajcie bo z tego co mówił to będą trzepać kogo popadnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marcinie jak co roku mimo że to "parę" km mam inną trasę :) Panie i Panowie każdy z Nas jedzie tam gdzie chce.... nie chcę czynić podziałów

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak się spodziewałem tłumów na Mc....nie było może i dobrze pojechałem "swoimi" drogami a te nie każdemu pasują

pcnEu1ewwKTfxV3UQA3qhXP9LQIdpWzNx6KqyTcAWtxbBuP5rouLt2kiG3oifu5JVQQKhvt0QYT0lOJGAsQ_as-2BvVNgEWKYtXCXxwTfn2RiAAEoa7R88aZn7dzbCvq6kwaeBA_9RfcEOfFDUHk7jCxott7-7fJJRXGccgJVCaiDp54nVv8Gm6mJZl21HKuFfum4t_d5qPl0pVbJ_q0FCvp9BdgAUyOn47vvCA0HN2hXsGOhyLPn3ftu8jxg51caqOX7bN2tTWTHdc_F-qVxkqMBE4qDPD-vxOB9IVtWxckfjK4QQZ4bm3lrPVanqGt1OrsU88tGZJ3xCYtYIVkmO_seROJMgp6V9XZoFDdXjVX-qgnYcX3GW66FXzvCgX6RB7oJ24Yb550JzzkPkfqeb71nW4bJbHHsIfI4inyiuWDe1ThLdwMBF6ssU033B9xOkljgEOoMnuipQyOW3ol5-bkSmLqJK7SruXtcKE2wCMyRaTIwot7TAtnWr72mDCC3cHP62UuFaUklEzEKCX9JTM3mnfF9_le_rpNUhWZHExEc3x1Ew-O1MEA8hxutWJW77ACu7LNfVxfRsaCHjVDXxJOtUM80OseUOyJpoI=w1392-h783-no

Natomiast na samej Jasnej Górze oj tłoczno było mimo to spotkałem Grupę Łódzką :) i Marocha :)

PS Dzięki Marcinie za kulanko na ognisko :)

ps2 coś zdjęcie się przewymiarowało :/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przewymiarowało bo Ja taką niefotogeniczną mordę mam:lol:

Dzięki wielkie za wspólne kulanko i ...do zaś !OKK

IMG_20180408_130720.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...