Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2018 w Wielkopolskim


PINKI

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Pyrusy ! Ja także dzisiaj inauguracja, ale CBR /jak na 26 lat odpaliła za 2 -gim strzalem, więc git :)/, do Aprilki, niestety trzeba kupić aku - nawet Yuasa nie jest wieczna, pozdr

Odnośnik do komentarza

Kris, jakbym mógł, to od dawma w 12 miałbym swoje miejsce, ale, żeby mieć coś wolnego w weekendy muszę dymić w czwartki - jednak obiecuję, że się postaram :), pozdro

Odnośnik do komentarza

Hej Kris, niestety, spotkanie po 9.07 - dzisiaj rano na Hetmańskiej 1-2-3, wrzuciłem 4 i grafitowa BMW 3 - na numerach "PCH ...." włączyła koguty, a reszta jest milczeniem ... 153 km/h, 400 zł, 10 pkt i 3 m-ce przerwy :(((, nic nie można było wskurać ...Tak 52-latek rozpoczął sezon. Dla reszty ekipy - miejcie oczy dookoła głowy :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jaras661 napisał:

Hej Kris, niestety, spotkanie po 9.07 - dzisiaj rano na Hetmańskiej 1-2-3, wrzuciłem 4 i grafitowa BMW 3 - na numerach "PCH ...." włączyła koguty, a reszta jest milczeniem ... 153 km/h, 400 zł, 10 pkt i 3 m-ce przerwy :(((, nic nie można było wskurać ...Tak 52-latek rozpoczął sezon. Dla reszty ekipy - miejcie oczy dookoła głowy :)

Hi hi No cóż, ja również lubię pogonić, ale nigdy nie w zabudowanym zawsze się kontroluje, staram się nie przekroczyć magicznej „100” jeśli jest ograniczenie do 50-ciu a jak jest 40 to magiczna cyferka to „90” samo życie!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak na marginesie ,jakby kiedykolwiek komukolwiek przydarzyła się taka sytuacja , nie dawajcie prawa jazdy !! Powiedzcie ,że zapomnieliście ,dostaniecie 50zł mandatu......

Czas zatrzymania prawa jazdy będzie się liczył od dnia zatrzymania przez Policję ....oni sporządzają jakieś protokoły i wnioski,czasami trwa 2-4 mies ......gdzie już możecie ponownie prowadzić .....tak na przyszłość....Aha i jeszcze ważne .....w żadnym systemie nie widnieje wówczas adnotacja ,że nie macie uprawnień na 3mies , i możecie dalej śmigać ;) 

Ale oby nikt nie musiał z tej rady korzystac.....

Odnośnik do komentarza

Nigdy w zabudowanym nie przekraczalem 100, i śmiałem się, że zapłacić 500 można, ale stało się ... Jechałem CBR 1000 ....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdarza się i najlepszym... uwierzyłem że za 24 pkt rower dostanę -  a tu lipa do szkoły jazdy było trzeba wrócić. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, jaras661 napisał:

Jechałem CBR 1000 ....

Wiedziałem , skoro zapinałeś biegi . To była mizerna próba pocieszenia . A z drugiej strony , gdybyś wybrał skuter , nie było by problemu .

Odnośnik do komentarza
Tak na marginesie ,jakby kiedykolwiek komukolwiek przydarzyła się taka sytuacja , nie dawajcie prawa jazdy !! Powiedzcie ,że zapomnieliście ,dostaniecie 50zł mandatu......
Czas zatrzymania prawa jazdy będzie się liczył od dnia zatrzymania przez Policję ....oni sporządzają jakieś protokoły i wnioski,czasami trwa 2-4 mies ......gdzie już możecie ponownie prowadzić .....tak na przyszłość....Aha i jeszcze ważne .....w żadnym systemie nie widnieje wówczas adnotacja ,że nie macie uprawnień na 3mies , i możecie dalej śmigać  
Ale oby nikt nie musiał z tej rady korzystac.....
Szymek twoje wiadomości są nieaktualne tzn tak było kiedyś ( z przepisami trzeba być na bieżąco ). Teraz liczą ten czas od wydania decyzji przez starostę czyli 5 dni max od spotkania z policją i to bez względu czy masz prawko przy sobie czyteż nie.
Nie warto kombinować bo i tak kara będzie nieuchronna.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Termi_N napisał:

Szymek twoje wiadomości są nieaktualne

Otrzymałem takie info 3dni temu od kolegi Policjanta.

Odnośnik do komentarza

Informuję szanowne grono wielkopolskie, że w tym miesiącu miałem wyjątkowo sporo wydatków więc zmuszony jestem odpuścić sobie spotkania typowo nasiadówkowe w knajpkach. Proszę się nie dziwić, że nie ma i nie będzie mnie na wyjazdach "od knajpki do knajpki". 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomału trzebaby pomyśleć czy w długi week majowy któryś dzień by grilla na wypadzie nie zrobić ; )

Skarbnik pewnie jeszcze kasę ma to się ze składek kupi gieta ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...