Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zgłaszanie kandydatur na lidera nowej grupy wielkopolskiej - prima aprilis.


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią, po dzisiejszych przeprowadzonych na WhatsApp-ie rozmowach z grupą decyzyjną postanowiliśmy w ramach Burgmanii założyć nową grupę wielkopolską. (przepraszamy, że nie wszyscy mieli dostęp do tej rozmowy, ale dzięki temu decyzje zapadły o wiele sprawniej) Stara grupa zostanie zawieszona.! 

Większość z nas posiada już nowe naszywki naszej nowej grupy. Kto jeszcze ich nie otrzymał, proszony jest o kontakt ze mną. Nszywki są gratis dla każdego klubowicza. 

Ze względu na fakt, że nie jestem w stanie opiekować się Grupą Wielkopolską i nową grupą zdecydowaliśmy, że zostaną ogłoszone demokratyczne wybory nowego lidera. 

W tym temacie, do końca dzisiejszego dnia, proszę o składanie swoich kandydatur. Tylko z nich zostanie wyłoniony nowy lider grupy. 

Głosowanie zaraz po świętach na pierwszym roboczym spotkaniu czwartkowym.

Miło mi poinformować, że ja już swoje naszywki mam przyszyte do nowo nabytej kurtki. Aha.! Pamiętajcie o obowiązkowych barwach czarno-czerwonych.! 

 

preview.jpg

Miło mi poinformować, że wśród kandydatów zostaną rozlosowane zakupione z klubowej kasy trzy nowe maszyny:

 

preview.jpg

preview.jpg

preview.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wystawiam kandydature RYSIAKA ponieważ najbardziej przypomina tego typa z Nowego Herbu :D 

Barwy jedyne słuszne !!,jak w moim podpisie ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

Wystawiam kandydature RYSIAKA ponieważ najbardziej przypomina tego typa z Nowego Herbu :D 

Barwy jedyne słuszne !!,jak w moim podpisie ;) 

Szymon. Zgodnie z rozmowami, jak pamiętasz, mają to być swoje kandydatury. Szukamy kandydata któremu będzie zależeć na nowej grupie, a nie zmuszany do tego.! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, MISIEK napisał:

jak pamiętasz, mają to być swoje kandydatury

OK  .....może Majeranek ??:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Hee... Zastanawia mnie ta dziwna niechęć do zgłoszenia się samemu do pracy społecznej. Za to chętnie byśmy wkopali w nią kogoś innego. :naughty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 minut temu, MISIEK napisał:

Zastanawia mnie ta dziwna niechęć do zgłoszenia się samemu do pracy społecznej

EEE tam zaraz prace społeczne , Lider to lider....trza go na rękach nosić :D:D 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OO i Rychu widać u niego 100% oddanie klubowi .....pół dnia logo męczył ....nic nie jadł ,,,,,,TOŻ TO LIDER JAK SIĘ PATRZY :P 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zgłaszam Swoją kandydaturę ....poniosę na barkach ten ciężar......Ustawię was jak w zegarku szwajcarskim będziecie chodzić :) Koniec z wyznaniem 46 ......

MAmy jeszcze 10 minut ,wiec uspiłem konkurencje ;) 

TADAM !!!! To Ja -Wasz całkiem nowy nieśmigany PREZES-LIDER :D Tworzymy nową Historię z Rysiakiem w herbie :) 

 

Odnośnik do komentarza

 

 Jeśli lista jeszcze nie jest zamknięta to ja stawiam  na Antoniego:hitler:

Mam nadzieje ,że tym razem będzie na czwartkowym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

Kolego proszę  nie sugerować lidera,tutaj tylko wystawimy kandydatów,wszystko  wyjaśni  się w najbliższy czwartek.

P.S.

Jestem w stałym kontakcie z ANTONIM .W środę rano będę miał informację czy zaszczyci nasza grono !guns

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

:) Koniec z wyznaniem 46 ......

 

TADAM !!!! To Ja -Wasz całkiem nowy nieśmigany PREZES-LIDER :D Tworzymy nową Historię z Rysiakiem w herbie :)

Chłopcze czytasz dokładnie ..?? Proszę usunąć swój podpis :D Natychmiast.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...