Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2018 w Zachodniopomorskim.


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
27 minut temu, minimi1 napisał:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA działa, działa aaaaaaaaaaaaaaaa hurrrrrrra życie znowu nabiera intensywnej barwy

29993752_1914260061941051_1364788490_o.jpg

A pamiętasz to?

 

 

IMG_5710.JPG

Odnośnik do komentarza
Teraz, bilety napisał:

A pamiętasz to?

 

 

IMG_5710.JPG

Pamiętam- zimnoooooooooo o raju jak zimno, ale w drodze do Kopenhagi to jeszcze nic, w powrotnej drodze byłem tak zmarznięty, że nawet "zimno" nie mogłem powiedzieć. Dopiero u Waldka odtajałem i strzepnąłem wieczną zmarzlinę z twarzy- popieprzona Szwecja 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 minut temu, KOT66 napisał:

??...ze niby co dziala... ?? o co kaman... ??...niepaniemaju...

Pewnie motór po zimie :P 

Odnośnik do komentarza

Suliszewo u Boba i Gorzów Wielkopolski w tym samym czasie ciężko wybrac. Ja na nieszczęście pracuje popoludniu to niebede miał dylematu

Pamiętam- zimnoooooooooo o raju jak zimno, ale w drodze do Kopenhagi to jeszcze nic, w powrotnej drodze byłem tak zmarznięty, że nawet "zimno" nie mogłem powiedzieć. Dopiero u Waldka odtajałem i strzepnąłem wieczną zmarzlinę z twarzy- popieprzona Szwecja 
Nakolannik wyżej to by bylo ciepło kto się tak ubiera na wypad do Szwecji
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, romeo1971 napisał:

Suliszewo u Boba i Gorzów Wielkopolski w tym samym czasie ciężko wybrac. Ja na nieszczęście pracuje popoludniu to niebede miał dylematuemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Nakolannik wyżej to by bylo ciepło kto się tak ubiera na wypad do Szwecji emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Tak to tylko Piotrek, przecież trzeba oszczędzać emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bilety napisał:

Tak to tylko Piotrek, przecież trzeba oszczędzać emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

A coś mnie tknęło w ostatniej chwili- zamieniłem letnią kurtkę na zimową z ocieplaczem, chociaż myśłałem- przecież ciepło jest w Szczecinie, po co mi ocieplacz i jeszcze sweter -:). W drodze powrotnej miałem kurtkę, ocieplacz sweter, spodnie przeciwdeszczowe na spodniach i kurcze dalej jakbym jechał jak lady Godiva. 

d5354eb6a481f94be1601891f60d7c8e.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś też przejechałem się godzinkę, trochę zimno jeszcze na 2oo

ac8f7b38acc5eb73361d1bf2b3fad4a1.jpg

5ce3c5c19733f1127bfed7037ee0b3ae.jpg

8cd24fd83f919cfaf9623b6c4a10da56.jpg

ca7fd82c6f1b2f34975207b69ae3ded9.jpg

Pierwsza jazda na rowerze szosowym zaliczona Twardy i sztywny skubany...
90d456ef61b541b34efa1579aaf3d885.jpg

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/events/202511766997526/?ti=cl

W sobotę 07.04.2018 odbędzie się jak co roku rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Barlinku, zbiórka pod salonem BMW koło ronda Hakena od 9:00. Proponuję więc wyjazd spod Pleciugi o 8:40, pogodę zamówiłem. 

13 minut temu, Kamil an400 napisał:

1. Kamil an 400

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kamil an400 napisał:

https://www.facebook.com/events/202511766997526/?ti=cl

W sobotę 07.04.2018 odbędzie się jak co roku rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Barlinku, zbiórka pod salonem BMW koło ronda Hakena od 9:00. Proponuję więc wyjazd spod Pleciugi o 8:40, pogodę zamówiłem. 

1. Kamil an 400

1. Kamil an400

2. Roger

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Rogierro napisał:

1. Kamil an400

2. Roger

1. Kamil an400

2. Roger

3. Bilety (jak puszczą mnie z pracy)

4. melmacie (jak w czwartek wróci)

5.

Odnośnik do komentarza
1. Kamil an400
2. Roger
3. Bilety (jak puszczą mnie z pracy)
4. melmacie (jak w czwartek wróci)
5.
5. Kantos ( jak zrobi prawko )

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kunisz napisał:

Czekam z niecierpliwością na zapowiadana pogodę żeby dotrzeć nowe buty skutera. 

Już dzisiaj możesz je po docierać bo pogoda piękna 

Odnośnik do komentarza
Już dzisiaj możesz je po docierać bo pogoda piękna 
Właśnie wróciłem do garażu.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Ty już nie masz skutera

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Chyba mnie z kimś pomyliłeś

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Chyba mnie z kimś pomyliłeś

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Zakrecilem się kto kogo cytuje.
Chciałem skasować ale widocznie mi się nie udało.
Przepraszam za zamieszanie

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

1. Kamil an400

2. Roger

3. Bilety (jak puszczą mnie z pracy)

4. melmacie (jak w czwartek wróci)

5. Kantos ( jak zrobi prawko ) emoji6.png

6. burgifan (jak jakimś cudem nie pojadę na Motor-Show do Poznania)

7. ...

No właśnie, czy w ogóle ktoś pamięta, że 05-08.04 odbywają się najwspanialsze targi w PL?

http://www.motorshow.pl/pl/

Mnóstwo nowości, premier itd. W tym roku większość producentów postawiła na SUVy. Praktycznie każda szanująca się firma chce mieć w swojej ofercie SUVa. Nie można zapomnieć o naszym ulubionym temacie, czyli o motocyklach; jest duży salon motocyklowy wraz z akcesoriami, po prostu raj na ziemi ;)

Rozpoczęcie sezonu jest ostatnio w modzie i praktycznie co tydzień gdzie indziej, a takie targi tylko raz w roku.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, burgifan napisał:

No właśnie, czy w ogóle ktoś pamięta, że 05-08.04 odbywają się najwspanialsze targi w PL?

http://www.motorshow.pl/pl/

Mnóstwo nowości, premier itd. W tym roku większość producentów postawiła na SUVy. Praktycznie każda szanująca się firma chce mieć w swojej ofercie SUVa. Nie można zapomnieć o naszym ulubionym temacie, czyli o motocyklach; jest duży salon motocyklowy wraz z akcesoriami, po prostu raj na ziemi ;)

Rozpoczęcie sezonu jest ostatnio w modzie i praktycznie co tydzień gdzie indziej, a takie targi tylko raz w roku.

Ja pamiętam, nawet wrzucałem na forum pytanie czy ktoś się wybiera ale oprócz odzewu Robssona cisza. Podobnie jak ty jestem rozdarty pomiędzy targami a Barlinkiem. Ale jak na targi to tylko na moto, autem nie jadę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Temat targów chodzi mi po głowie od dłuższego czasu i planowałem wybrać się albo w czwartek na Press Day albo w piątek, ale na tę chwile nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo komplikuje mi się sytuacja w pracy, a na dodatek zapowiedziała się siostra z rodziną, z wizytą weekendową czwartku wieczorem...
Tak więc nie włączam się do tematu i nie próbuje umawiać, ponieważ marne szanse na wypad w tym roku, chyba że bardzo spontanicznie w czwartek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...