Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki dla Grupy Wielkopolskiej Burgmanii


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
3 godziny temu, Dilbertw napisał:

ps nie było problemu z wydrukiem na koszulkę tego loga :)):D

Dla chcącego nic trudnego ;) Ile płaciłeś ??

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Dla chcącego nic trudnego ;) Ile płaciłeś ??

http://allegro.pl/koszulka-z-wlasnym-nadrukiem-logo-grafika-napis-i6930615463.html

masz nr aukcji czas realizacji 3 dni, z dostarczeniem do domu:D może nie jest to jakiś szał , ale już coś mam :) jednak szukam termoaktywnej z możliwością nadruku bo jednak sprawdza się pod kurtką lepiej niż zwykła szmatka :) jakby ktoś miał jakiś link będę wdzięczny (zamówiona na allegro koszulka w dotyku dość przyjemna) ale nie jest to jakaś firmówka :) jednak do noszenia na spotkania się narazie nada :D  mam jeszcze naklejkę na skuta z logiem ale to wrzucę jak umieszczę  ją na sprzęcie :) 

9 minut temu, dziadzia napisał:

A ja dostałem taką na dzień ojca.

3D627DA2-5836-401F-A506-5A149772E72E.jpeg

TO chyba na dzień dziadka :DDDDDD haha

ale fajna :) za jakiś czas (nie tak długo) mnie się taka przyda:DD

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Dilbertw napisał:

ale fajna :) za jakiś czas (nie tak długo) mnie się taka przyda:DD

No niestety czas tak zapieprza że ani się obejrzysz i już ten czas nadejdzie :(

Odnośnik do komentarza

Słaba gramatura - 145 gram / m2 -to trochę mało... z praktyki wiem, że takie koszulki po dwóch praniach zamieniają się w sukienki i wtedy brzuch mi wystaje... heee... heee...

Koszulki jeszcze zrobimy z nadrukiem z przodu i z tyłu. Mi się chce. Ja nie odpuszczę ! Byle tylko producent chciał i nie marudził jak ostatnio...

Poczekamy na koniec sezonu, gdy wszyscy będą się nudzić w chatach i wtedy zatęsknią może za jakimiś gadżetami i uzbiera się większe zamówienie !

 

Ale... gratuluję chęci, Hmmm... nie każdemu się chce cokolwiek zrobić... Do usłyszenia i przede wszystkim do zobaczenia gdzieś w trasie. Mam przecież coś dla Was !

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MISIEK napisał:

wtedy brzuch mi wystaje... heee... heee.

Sorki ale się nie mogłem powstrzymać, Misiek i inni pakerzy wiecie jak w 5 sekund zrobić sobie płaski brzuch?

Narysować pępęk na plecach!!!

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, MISIEK napisał:

Słaba gramatura - 145 gram / m2 -to trochę mało... z praktyki wiem, że takie koszulki po dwóch praniach zamieniają się w sukienki i wtedy brzuch mi wystaje... heee... heee...

Koszulki jeszcze zrobimy z nadrukiem z przodu i z tyłu. Mi się chce. Ja nie odpuszczę ! Byle tylko producent chciał i nie marudził jak ostatnio..

Ok dzięki za słowa otuchy ;) to była koszulka czwiczebna ale bardzo chętnie zrobie lepsze tylko się na tym nie znam poradź jakie lub daj linka do strony :) 

masz pewnie racje ale zakładać ja będę narazie zadko skoczyły się rozpoczęcia sezonu ;) wiec w trasę wole termo aktywna ;) znacznienlepsza w te upały :)

tak jak pisałem jak wróci Marek może się uda wskoczyć na spocik ;)

Może wartość zrobić koszulkę z logiem ale i mała flaga polska na rekawie ? Taki mailem pomysł ale to nie z tym producentem ;) co mi robił ta. 

Ps spocik powinny być gdzies gdzi moznaby wspólnie meczyki pooogladac ;)

41 minut temu, dziadzia napisał:

Sorki ale się nie mogłem powstrzymać, Misiek i inni pakerzy wiecie jak w 5 sekund zrobić sobie płaski brzuch?

Narysować pępęk na plecach!!!

U mnie to nie przejdzie ;) z tylu tez brzuch ;))))

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Dilbertw napisał:

to była koszulka czwiczebna ale bardzo chętnie zrobie lepsze tylko się na tym nie znam

Nie martw się za te pieniądze to nie ma co się rozczulać, gdyby nie koszty wysyłki to prać nie warto :D.

Całkiem poważnie to Misiek ma największe doświadczenie w kwestii jakości koszulek i samych zamówień, to on u nas logistycznie wszystko ogarniał można powiedzieć zjadł na tym zęby, a raczej zmarnował na to kupę czasu :D.

 

37 minut temu, Dilbertw napisał:

Ps spocik powinny być gdzies gdzi moznaby wspólnie meczyki pooogladac

Teoretycznie lokal "12" pod stadionem to jest takie miejsce i monitory wiszą, ale nie przyjedziecie chyba do Poznania mecze oglądać na telewizorze? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MISIEK napisał:

Proponuję aby ten temat poświęcić wyłącznie sprawom koszulek, do których jeszcze tu wrócimy. 

TAK JEST !!!"_

łubu dubu łubu dubuu niech nam żyje prezes naszego klubu ....:))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.06.2018 o 13:30, MISIEK napisał:

Proponuję aby ten temat poświęcić wyłącznie sprawom koszulek, do których jeszcze tu wrócimy. 

A wiec mam kolejna prop na temat ;)

DE054FD7-DFBD-495B-992E-97AD37F71D73.jpeg

99D528DF-7D30-43AE-8ABA-288FAE54BA1B.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...