Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dookola Alp w wakacje.


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

:D Mam pytanie co do okresu wakacyjnego czy ktorys z Burgmaniaków wybiera sie w okresie wakacyjnym na wyjazd do okola alp lub ma w planach taki wyjazd albo byl na takim wyjezdzie i mogl by zaproponowac ciekawe miejsca. :D
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

uuuuuuuuuuuuuuuuuruszyłe? mój czuły punkt.Planuję wyjazd na kilka dni ale trwa to już 5lat,zawsze brakuje mi kilku dni urlopu .W tym roku może w lipcu ale czekam co wymy?l? moje dziewczyny

Pomysł niegłupi i wart podtrzymania, co będzie zobaczymy

pawel883

Odnośnik do komentarza

A ty sk?d wiedziałes o moich marzeniach. Chciałbym w tym roku przejechać przez Alpy (nie do końca do okoła) więc także jestem zainteresowany ciekawymi miejscami tam. Co z tego wyjdzie- czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za, wystarczy tylko ustalic termin- (lipiec, sierpien) juz raz tam bylem

Trasa od Sloweni do Monte Carlo,ale wracam bez zastanawiania sie dwa razy. Jest tylko maly problem- ja mieszkam w Rzymie. Ale wydaje mi sie ze wszystko mozna rozwiazac.

Odnośnik do komentarza

tia...

Mieli?my w zeszłe wakacje pojechać...

ale kto? nam plany pokrzyżował...

Trasę mieli?my wytyczona tak żeby zdobyć wszystkie najwyższe przełęcze alpejskie. Może za 2 lata uda się co? wyk?binować... ech...

Pozdrawiam…

Odnośnik do komentarza

Propozycja bardzo fajna ale termin wakacje jest bardzo ogolny.W zeszlym roku prawie pojechalem w dolomity,mialem prawie wszystko dograne(termin rzeczy campingowe itd)niestety"pies uciekl,buda sie spalila,a nowy lancuch ktos ukradl.Jezeli mi sprawy zawodowe pozwola to chetnie pojade,po to sa marzenia aby je realizowac.

Odnośnik do komentarza
Gość szkwiatkowski

jak przez alpy to polecam passo Val Gardena, miejscami zapominałem o oddychaniu jak jechałem tamtędy. Tre Cime też ciekawostaka, Misurina (tam ludzie zwoż? dzieci z całego ?wiata (podobno), które chorój? na astmę i podobno od tamtejszego klimatu zdrowiej? na stałe albo im się b.poprawia.

wstukajcie te nazwy w google na grafice powinno być parę fotek.

Mi się podobało. nastawiałem się na nic a tu niespodzianka.

w wakacje pełno, pełno niemców i franców tam się przewija na motorach. taki raczej turystyczny bardzo szlak.

Odnośnik do komentarza
Gość szkwiatkowski
Val Gardena to Dolomiti ale masz racje warto zobaczyc

Dolomiti dla włochów a dla niemców, austryjaków, franców to s? Alpy.

przynajmniej tak mi się obiło o uszy. No ale nazwa nie jest aż tak ważna a s? to te same góry.

Odnośnik do komentarza

W zwi?zku ze zmian? planów proponuję aby zorganizować taki rajd w przyszłym roku i wybrać się większ? ekip?. Mam nadzieję że znajd? się chętni do przył?czenia się do tej imprezy. Zapraszam wszystkich chętnych do uwag i pomysłów dotycz?cych trasy oraz miejsc które można by było odwiedzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...