Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BILARD,DART, PIWKO, KARAOKE...


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich, którzy lubi? wypić piwko :lol: , posiedzieć przy dobrej muzyce :lol: , lub dać upust swoim emocjom na karaoke !w00t do KLUBu KLIMAT w Warszawie przy ul OGRODOWEJ 37

Klub czymmy jest w pon - pt od godz 14 i sob - niedz od 16

Rezerwacja miejsc 506 111 702, 506 111 704 i 022 654 28 22

ceny:

bilard codziennie do godz. 18 10zł i 15zł po godz. 18

Żywiec 0,5L 7zł, Królewskie 0,5L 6zł (s? też inne piwka)

W każdy pon piwo lane 0,5L 5zł

W każdy wtorek od godz. 21 KARAOKE SHOW!

oraz inne atrakcje....

GORˇCA ZAPRASZAM :lol: BRODATY MIKE!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A my zapraszamy Ciebie na nasze Klubowe, czwartkowe spotkania do Starego Młyna.

Meetingi odbywaj? się o godzinie 19- stej. :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jak tylko wygospodaruję troszkę czasu to stawię się obowi?zkowo!!! Mam nadzieję, że jako? się znajdziemy !w00t

Na pewno sie znajdziemy, jak co czwartek o 19 w Starym Mlynie.

Mariusza poznasz po dlugich kreconych wlosach, ja mam 2 metry wzrostu i jestem lysy jak kolano !OKK Dee Jay jak by wpadl tez bys go poznal prawie 2 metry w klacie !NOT. Wiec zapraszamy serdecznie !OKK

Odnośnik do komentarza
Jak tylko wygospodaruję troszkę czasu to stawię się obowi?zkowo!!! Mam nadzieję, że jako? się znajdziemy  !w00t

Na pewno sie znajdziemy, jak co czwartek o 19 w Starym Mlynie.

Mariusza poznasz po dlugich kreconych wlosach, ja mam 2 metry wzrostu i jestem lysy jak kolano !NOT Dee Jay jak by wpadl tez bys go poznal prawie 2 metry w klacie !V. Wiec zapraszamy serdecznie !OKK

...Artix avatary mowia same za siebie !OKK

pozdroo

Kacza

Odnośnik do komentarza

Mariusza poznasz po dlugich kreconych wlosach, ja mam 2 metry wzrostu i jestem lysy jak kolano :) Dee Jay jak by wpadl tez bys go poznal prawie 2 metry w klacie :D. Wiec zapraszamy serdecznie !OKK

fuck ... i wyszło, a starałem się to ukrywać ... !OKK !OKK

@scottie:

pewnie zeby wpadł, ale jak mam zbankrutowac na browarze, to juz mi sie nie u?miecha. pies ganiał bilety PKP, ale drogiego piwa nie zdzierże ...

za jedno piwo u was, w sopocie s? dwa B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm chyba czas zmienic miasto bo jak widze piwo za 6-8 zl to ciesze sie ze maja promocyjne ceny. Placilem juz 12 zl za piwo a sa miejsca gdzie kosztuje 20 zl !OKK

Odnośnik do komentarza

Brodaty Mike

Rozumiem po formie ogłoszenia, iż Klub Klimat to Twój klub !OKK (lub kogo? dobrze Ci znanego)

Je?li tak to może warto by było zamiast samego ogłaszania Burgmanii, że taki klub istnieje, co? zaproponować

Np:

Dla klubowiczów Burgmanii - rabat na Bilard - x % , lub 0,5 litra piwa taniej o x zł...

Byłoby sympatyczniej... i milej !OKK

Pozdrawiam

Di .. .

Odnośnik do komentarza

!OKK !OKK :):D:D ...miło i sympatycznie... :D:D:D

ZGADZAM SIĘ!

Spotkamy się pare razy np W STARYM MŁYNIE porozmawiamy, poznamy się ( lepiej albo dobrze ) a potem pomy?lę co dalej...

JAK SIĘ POZNAMY TO MOŻE NAWIˇŻEMY JAKI| RODZAJ WSPÓŁPRACY !OKK

Odnośnik do komentarza
Hmm chyba czas zmienic miasto bo jak widze piwo za 6-8 zl to ciesze sie ze maja promocyjne ceny. Placilem juz 12 zl za piwo a sa miejsca gdzie kosztuje 20 zl :D

Ciekawe, czy mamy na my?li te same miejsca. :D

A co do klubowych spotkań, to chętnie bym się na takowe stawił, tylko muszę zreanimować skuterek, no i fajnie by było, gdyby nie nawaliło ?niegu. Normalnie w czwartki pracuję do wieczora, ale zapowiadaj? się 2-3 luĽniejsze tygodnie. Nie byłem jeszcze w Starym Młynie, ale my?lę, że trafię. ;) Mam tylko nadzieję, że nie zostanę zlinczowany za posiadanie żółtego trójk?ta na tylnej klapie skutera. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...tylko muszę zreanimować skuterek, no i fajnie by było, gdyby nie nawaliło ?niegu....Mam tylko nadzieję, że nie zostanę zlinczowany za posiadanie żółtego trójk?ta na tylnej klapie skutera. :D

Hehe no to chyba wiem dlaczego ci sie sypie, jakas klatwa czy co :D Wpadaj jakos ten przelkniemy ten 3kat ;);)

Odnośnik do komentarza

A ja jestem ciekaw tych innych atrakcji... Może znajd? się jakie? kelnerki, barmanki czy jeszce jakie? inne duszki nieiwie?cie, co niejednego zmęczonego życiem wysłuchać, nakarmić i napoić potrafi? i usmiechn? się tak od serducha...

Odnośnik do komentarza
A ja jestem ciekaw tych innych atrakcji... Może znajd? się jakie? kelnerki, barmanki czy jeszce jakie? inne duszki nieiwie?cie, co niejednego zmęczonego życiem wysłuchać, nakarmić i napoić potrafi? i usmiechn? się tak od serducha...

To? się rozmarzył. :)

Poleciłbym Ci pewien lokal na literę S znajduj?cy się w samym centrum Warszawy, ale nie wiem, czy wypada. :P

Odnośnik do komentarza

:):):) ZAPRASZAM ( krzyk gło?ny, ale o pozytywnym zabarwieniu )

Obsługa bardzo miła! :P:):)

Z reszt? mam nadzieję, że jak kto? odwiedzi to sam znacznie lepiej i obiektywnie oceni sytuację i skrobnie zdanko. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...