Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wielkopolski wypad spontaniczny


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo tez dziś tam dotarliśmy  tylko droga dookoła . Małe 300 kilometrów na rozgrzewkę sezonu zrobione. Zresztą z Nawigatorem sie chyba nie da robić krótszych wycieczek....

P_20180325_154435_vHDR_Auto.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Panowie Zbychu i Filip ,Dzięki Grzesiu za kawkę i Kaktus za ćmiczka :) Filip trza przyznać ,że xmax to nie popierdółka-jedzie jak należy...

Dziadzia,a Ty nie miałeś czasami wędzić ?? ;) Mijany pod Sierakowem,pozdrowiony LWG :D 

Oby pogoda nam dopisywała , i coraz więcej takich wyjazdów ....u mnie 224km pykło

Aaaa jeszcze jedno Grzegorz .....nie wiem czy wiesz ,ale mam u Córki nockę w pokoju zaklepaną ;) ...Zabiorę jej trochę zabawek MM93 :D 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, SzymonSeptic napisał:

 Filip trza przyznać ,że xmax to nie popierdółka-jedzie jak należy..

Dzięki super przejażdżka z resztą moja pierwsza na moto:) mam nadzieję że was za mocno nie wstrzymywalem bo jechałem praktycznie na x MAXa:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Fylyp001 napisał:

mam nadzieję że was za mocno nie wstrzymywalem

Było zacnie Ci powiem , ....tempo wystarczające do świetnej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Cieszę się bo ja sier mega bawiłem.
Ps. Do domu wjechalem o 16.03 B)
Najważniejsze tez że druga połowa zadowolona i zupa nie była słona. Nie ukrywam ze dobrze sobie radziłeś a Szymona teorie warto rozszerzyć o filmiki techniki jazdy i będziesz pewniej sobie radził na zakrętach ( nikt od razu nie jest orłem - jak ta uważa to najczęściej są to Ci którzy niestety pokory nie przyjęli i sezon kończyli przed czasam).
Do następnego razu !

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A widziałem widziałem, dziękuję za LwG, nawet nie mogłem się zatrzymać, pojechaliśmy do Sierakowa na chwilkę bo kuzyn kupował moto i jak było widać już z powrotem jechał na swoim he he  dokładnie taki tylko pomarańczowy z 2011r. 

CBBC08B6-D2F5-416D-AE38-8D6532AB902E.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na pierwsze moto wogóle uwagi nie zwróciłem ,najpierw widzę Pan Europe ,patrzę -biały kask -bielszy niż śnieg :) i Pozniej widziałem LWG ...i jak drugi raz machałeś w lusterku :) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ZYBEX napisał:

Nie ukrywam ze dobrze sobie radziłeś a Szymona teorie warto rozszerzyć o filmiki techniki jazdy i będziesz pewniej sobie radził na zakrętach ( nikt od razu nie jest orłem - jak ta uważa to najczęściej są to Ci którzy niestety pokory nie przyjęli i sezon kończyli przed czasam)

Dzięki, dostałem juz link do filmu i mam nadzieje że z każdym kilometrem będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Na pierwsze moto wogóle uwagi nie zwróciłem ,najpierw widzę Pan Europe ,patrzę -biały kask -bielszy niż śnieg :) i Pozniej widziałem LWG ...i jak drugi raz machałeś w lusterku :) 

Bo to taki nijaki pierdzipęd kupił, mówiłem mu że nie ma kupować bez szyby ale się uparł jak taki wół, ale jak na pierwszy moto to jest ok.pojeździ trochę to się przekona, że szyba z przodu to dobrodziejstwo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lecieliśmy przez Twoją mieścinę :) wleć kiedyś na czwartkowego spota do Poznania......i obserwuj temat spontan wypad....

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, przemas1965 napisał:

Czy jutro ktoś coś jakiś spacer

chciałem napisać że jutro lecimy do Wolsztyna a przecież to w Niedzielę, ale jestem zakręcony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uwaga Achtung Attenzione !!

Jako ,że jutro Czwartek jest święto i nasze czwartkowe spotkanie umyka ,planujemy zrobić małą rundkę jak po otwarciu sezonu w Gnieżnie .....czyli ...

Spotykamy się w SOBOTĘ 5.05 godzina 11:00 pod stadionem 12 Sports Bar & Restaurant     

Ruszamy stamtąd do Gniezna na krótki postój z odwiedzinami ,po czym póżniej na tani obfity obiad w barze "smakołyk" w Cielimowie,trasa na Wrześnie.....

stamtąd przez Czerniejewo,Neklę ,Środę Wlkp do Zaniemyśla na kawkę , i póżniej w stronę domów .....

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczce znaną już nam trasą :) 

Dopisywać się rjebjata kto jedzie :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...