Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czarnków 12.05.2018 - TUR PARTY


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - proszę nie zaśmiecać mi tu wątku jakimiś kanapami - :no: to nie sklep meblowy :msn-wink:

- tym bardziej, że są zmiany w planie: >> KLIK <<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    15

  • dziadzia

    8

  • SzymonSeptic

    8

  • ZYBEX

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze
5 godzin temu, MISIEK napisał:

Panowie - proszę nie zaśmiecać mi tu wątku jakimiś kanapami

Nie lotej prezes ,doceniłbyś poświęcenie kolegi ze Świnoujścia .......Pozatym wątek z kanapą dotyczy wyjazdu - bez niej bym nie pojechał

Miejmy nadzieje że nie wprowadzisz następnych zmian w planie wyjazdu :D Czy mamy być czujni jak Rysie (Rysiak) ??

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Miejmy nadzieje że nie wprowadzisz następnych zmian w planie wyjazdu :D Czy mamy być czujni

Nooo... Trza być czujnym.! 

Odnośnik do komentarza

Uhuuuu... huuu... Jeśli się sprawdzą (oby nie!) prognozy pogody to Tur Party albo odpłynie, albo odleci i odpłynie Notecią.

Hmm... zabrakło miejsca na skali opadów... macie zamontowane odgromniki w skuterach wodnych.!? 

Trzeba śledzić sobotnią prognozę pogody.! 

 

Screenshot_20180510-072623.png

Odnośnik do komentarza

Prognoza nadal nie wygląda najlepiej. Oby pogoda dopisała, bo inaczej kicha... 

Od rana i tak będę w okolicach Czarnkowa i Obrzycka - w zależności od pogody albo skuterem, albo samochodem. 

Dam znać rano. W razie gdybym się nie wyrobił z czasem albo pogoda z rana mi przeszkodziła w wyjeździe skuterem, to macie gotowy plan wycieczki... 

 

Odnośnik do komentarza

Ponieważ mam do odbioru 4 opony do busa w Połajewie pod Czarnkowem, jadę zestawem samochód i skuter na przyczepie bo na skuter mi się nie zmieszczą. Tam się przesiądę na skuta i o 11:30 będę pod Pałacem Hochbergów.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, JER2Y napisał:

Ponieważ mam do odbioru 4 opony do busa w Połajewie pod Czarnkowem,

Hee... To będziemy blisko siebie. Może jednak razem się uda gdzieś spotkać i polecieć razem z grupą.? Ale... to już do ustalenia jutro rano ... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Maciejem będziemy na Was czekać w Napachaniu droga na Szamotuły przy barze Kresowa-pewnie koło 10:30 tam będziecie jechać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do mnie niestety nie dotarła kanapa :( leży na sortowni w WER Komorniki i jest w paczkach jeszcze nie posortowanych :( Jutro rano spróbuję jeszcze na ostatnią chwilę do nich uderzyć czy znalezli ale licho to widzę ....Poczta P..... Ech....Żarty.....

Odnośnik do komentarza

Czekam do rana na decyzję czy pojadę samochodem czy skuterem. 

A to dzisiejsza fota z trójmiasta (źródło: interia.pl)

 

0007CU9CQMUGQDLV-C122-F4.jpg

 

Weźcie ze sobą parasole, wodery i dmuchane rękawki... Heee... 

Odnośnik do komentarza

O 10:30 będę już w Połajewie. Będę czekał na Was na Zamku w Goraju, chyba że go olejecie, to się nie doczekam. Wg planu ten punkt jest o 11:30, ja powinienem być tam wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest SMS od kierownika zmiany .....przesyłka do odbioru...ale ogien.Lecę na centrum sortowania odebrać ,montaż i jadę ; ) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kaktus napisał:

Ja się nie boje mi skutera napewno nie zaleje

Grunt to pozytywne nastawienie... !w00t

 

30 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Jest SMS od kierownika zmiany .....przesyłka do odbioru...ale ogien.Lecę na centrum sortowania odebrać ,montaż i jadę ; ) 

Tylko leć nisko, jest jeszcze trochę czasu to zdążysz. !OK

 

Ja za chwilę już wyjeżdżam !scooter.

Mogą wystąpić opady konwekcyjne - takie to przeżyjemy, ale pod koniec dnia burze - najwyżej nie zostanę długo na Tur Party i myknę szybko do domku. 

Spotkamy się w Obrzycku, hmm... albo w Lubaszu zaraz za przejazdem kolejowym po prawej stronie na parkingu. Dam znać na forum lub zadzwonię (jeśli uda mi się do kogoś z Was dodzwonić)

 

9 godzin temu, JER2Y napisał:

O 10:30 będę już w Połajewie

:lightbulb: Może polecimy z Połajewa razem.? I poczekamy na wszystkich w Lubaszu.? 

Odnośnik do komentarza

Chociaż nie mogłem pokulać z wami to pięknie dziękuję za odwiedzinki,

2185ED12-179C-4DE7-95F0-A8524F552DB2.jpeg

F6A31394-46FF-4AC1-B616-21AB18F20A9E.jpeg

F4626A4B-5005-4503-9E3A-56A782164D5A.jpeg

CD21D9B4-0ACB-41DA-81F5-CF28F7AF042E.jpeg

Chi chi jak się sprzedało !scooter sprzęta to trzeba 4oo jeździć, nawet nasz kaktusik pokulał ale autkiem 

E3155C5D-896A-448C-9641-52A3DE6B64F5.jpeg

9135713E-BAFE-4ED0-ABC9-1143E31EDEEE.jpeg

Odnośnik do komentarza

Już w domku od jakiś dwóch kwadransów. Jedną deszczową chmurkę przeczekałem przef Poznaniem pod wiatą myjni, przed drugą chmurą z burzą na szczęście zdążyłem... Hmm... Prognozy pogody się sprawdziły... 

Dziękuję za fajne spotkanie i wycieczkę.! Wieczorem wkleję kilka fotek z mojego smartfona.

Do zobaczenia teraz to chyba już na... Burgmanii.! 

Odnośnik do komentarza

Ja też w domku a tam, na dzień dobry, niespodzianka, zapadł się pozbruk na wjeździe. Już kilka dni wcześniej widziałem że jest w tym miejscu lekko ugięty.  Wygoniłem Silverka z przyczepki, szybki kurs po piasek i cement i dziury już nie ma, ale wymyło tyle piachu że w tej dziurze bym się chyba schował. Weszło prawie 600 kg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...