Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto dzis pojezdzil wokol komina?


Tom38sl@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

O widzę krajana .

Godzinę temu, arturo-bb napisał:

W dziale śląskim jest wątek Weekendowe wyjazdy. Poczytaj 

Ja dołączyłem do grupy Krzyśka, przejechane 320 km ( PCX ).

Odnośnik do komentarza

Witaj A ja dziś byłem na przegibku trzeba było aku podladowac ale jeszcze troszkę zimnego.

 

Odnośnik do komentarza

Trzeba uważać bo jeszcze kierowcy sie nie przyzwyczaili zobaczcie na bielskie drogi dwa wypadki masakra

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.03.2018 o 17:24, Tom38sl@o2.pl napisał:

Witaj A ja dziś byłem na przegibku trzeba było aku podladowac ale jeszcze troszkę zimnego.

 

Przegibek również zaliczony ,nawet sucho i czysto, po drodze spotkany Artur BB :) i wspólne kulanko po górach ( salmopol jeszcze zimowy ,więc było ślisko ) . Miało być na chwilę koło komina, a jak zawsze wyszło innaczej i 300 km przybyło na liczniku :D

Artur dzięki za towarzystwo ,oglądanie narciarzy na stokach i wspólne kilometry !OK

Odnośnik do komentarza

No to nieźle tak jest zawsze wyjedzie sie na chwile A potem schodzi po 3 -4 godziny albo i więcej. Ja dziś dla świętego spokoju żony spędzam niedzielę rodzinnie:o:o pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie miałem tylko umyć i zatankować skuter.Jeszcze mokry sprzęt  a  tu telefon i jakoś tak poszwendaliśmy się po okolicznych górkach. Tego mi było trzeba !V

Odnośnik do komentarza

Muszę sie z wami wybrać z Czechowic mam jeszcze trzech kolegów na x maxach 125 ale w weekendy imprezuja i ciężko sie umówić. 

Odnośnik do komentarza

A ja w niedzielę zrobiłem rundkę w koło komina i znalazłem się w Opolu. A tam otwarcie sezonu motocyklowego, załapałem się:D

IMG_20180325_132301.jpg

IMG_20180325_131713.jpg

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, karton napisał:

A ja byłem w sklepie dziś po cebulę z 1 kilometr zrobiłem fajnie

Jak na pierwszy raz po zimie to i tak duzo.

Darkhem pieknie podoba mi sie ten pierwszy czarno zielony w barwach mojego x maxa hihihi.

 

Z resztą za dużo nie chce sie odzywać bo arturo-bb sprowadzi mnie do parteru hihihi. Pozdr wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Tom38sl@o2.pl napisał:

Z resztą za dużo nie chce sie odzywać bo arturo-bb sprowadzi mnie do parteru hihihi

Spoko nie gryzę ( przynajmniej bez powodu)whist

Są wątki gdzie trzeba być konkretnym i są takie gdzie jest większa dowolność.

Ten należy do tych liberalnych !OK

Odnośnik do komentarza

Mało ale 100 nakulalem do cieszyna i powrot  po rum dla żony. Hihihi czego sie nie robi  do kobiety. Szkoda  że nad morze mnie  nie wysłała 

Od poczatku zakupu 7348 km i chce wiecej. Zdrowych i wesolych w tym pędzie i zyciu a 2 oo nasze speawiaja ze odplywamy ....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My dziś z xmarcinx zrobiliśmy szybką wieczorową rundkę. Było fajnie, fotek brak. Czuć nareszcie wiosnę i pająki z wydechów przegonione. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...