Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Gniezno


Rafał Janyszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    11

  • kris02

    10

  • MISIEK

    6

  • PINKI

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cieszę się, że się spodobał. Po kilkunastu obejrzeniach wiem jakich ujęć mi brakuje, jakieś nowe pomysły są w głowie także będzie rozwojowo. Kamerka też będzie zmieniała swoją lokalizację :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nasz Super Film z wypadu chwilowo przez jednego pajacynę nie działa ,ale niebawem wszystko wróci do normy :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Dilbertw napisał:

A mozna jakos pomoc ?

Mimo chęci nie da się :D Filmik niebawem będzie znów dostępny .....

25 minut temu, Marek Gradomski napisał:

Zlot super nowe przyjaźnie nawiązane,łapka w górę i do następnego razu !

Milo było poznać Marek .

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SzymonSeptic napisał:

Mimo chęci nie da się :D Filmik niebawem będzie znów dostępny .....

27 minut temu, Marek Gradomski napisał:

Szymoni a co się stało z tym fajnym filmikiem ??? Może na PW jak cóś nie tak

Odnośnik do komentarza

Dziadzia

Bardzo mocno ktos chcial się wykazać, że wie kto jakim skuterem jechał, że nagranie nie było 2lata temu tylko teraz - - dot to opisu filmu, który miał na celu zabezpieczenie osób na filmie w razie nagrania jakiegoś nieplanowanego przewinienia.. filmy z YT mogą być dowodem w sprawie... To była profilaktyka. Nie widziałem co prawda jakiegos łamania przepisów ale opis wolałem zamiescic. Niektóre klatki były z moich starszych zasobów.. 

Nie wiem jaki ma problem z tym, że zrobiliśmy fajny wypad, jesteśmy zgraną ekipa i mamy z tego pamiątkę. Pozostawię to ocenie innych. 

Screenshot_20180411-195110.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję Dziadzia ,1912Michał i Misiek ,że już nigdy nie przyjdzie wam do głowy sprowadzanie tego typa na nasze spotkania ....Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

Mam nadzieję Dziadzia ,1912Michał i Misiek ,że już nigdy nie przyjdzie wam do głowy sprowadzanie tego typa na nasze spotkania ....Dziękuję.

Masz to u mnie jak w banku !!!!!!!”!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jak tylko by mi przyszło coś takiego do głowy to masz mnie tak pier.olnąć w łeb żebym Saturna zobaczył.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
8 godzin temu, dziadzia napisał:

Masz to u mnie jak w banku !!!!!!!”!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jak tylko by mi przyszło coś takiego do głowy to masz mnie tak pier.olnąć w łeb żebym Saturna zobaczył.

Masz załatwione !OKK

Odnośnik do komentarza

:no:

 

:rolleyes: Heee... Czyli klątwa Gniezna nie odpuszcza... Do trzech razy sztuka. Ale za to ja już odpuszczę Gniezno.

Mam tylko stanowczą prośbę aby się nie rozpędzać w pewnych komentarzach... !YES Bo znów zniknie temat albo :bye: :bye:

Dzisiaj spotkanie - to wystarczy. 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czym się Koledzy przejmujecie :) proszę popatrzcie na Froga :D co mu tam zrobili?:D umożyli sprawę?  choć nie powinni a łamał i łamał te przepisy a Wy lecicie zgodnie z nimi :))) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
37 minut temu, Dilbertw napisał:

Nie wiem czym się Koledzy przejmujecie :) proszę popatrzcie na Froga :D co mu tam zrobili?:D umożyli sprawę?  choć nie powinni a łamał i łamał te przepisy a Wy lecicie zgodnie z nimi :))) 

Chodzi o zachowanie jednego gościa , który obecnie "był jednym z nas".:angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...