Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakup AN 650 z forum


tomekstw

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się całą zimę za czymś większym. Na polu boju został AN 650 i SW-T 600. Ten drugi zdyskwalifikowany przez mojego pasażera.

Znalazłem ofertę od forumowicza. Odbyłem instruktażową rozmowę z Saperem. Dzięki Saper.

Dorzućcie kilka swoich opinii na temat. Jak coś moja obecna Suzi byłaby do sprzedania.

 

Odnośnik do komentarza

Znalazłem to ogłoszenie na allegro i jest tam zdjęcie jakiegoś pęknięcia plastiku, na forum tego zdjęcia nie ma, nie ma też słowa w opisie o uszkodzeniach ani na forum ani na allegro. Najlepiej zadzwoń do sprzedawcy i pogadaj co jeszcze nie pasi, niech ci podeśle zdjęcia uszkodzeń. 

Odnośnik do komentarza

wiem własnie też to wychwyciłem. Mój młody pracuje w Piasecznie, zabierze jakiegoś kumatego kolegę i zobaczy na żywo. I sam zrobi fotki

 

Odnośnik do komentarza

Cześć Tomek . Z tego co wiem, Burka , który również mógłby Cię zainteresować sprzedaje kolega Termi _N z Gniezna . Ten sprzęt zna połowa forumowiczów i chyba nikt złego słowa nie powie .

Odnośnik do komentarza

Widziałem ten z Gniezna. Przekracza mój budżet. No i ciekawa rzecz nie wiem jak na to regulamin giełdy ale na forum sprzedaje drożej niż na otomoto.

Odnośnik do komentarza
Znalazłem to ogłoszenie na allegro i jest tam zdjęcie jakiegoś pęknięcia plastiku, na forum tego zdjęcia nie ma, nie ma też słowa w opisie o uszkodzeniach ani na forum ani na allegro. Najlepiej zadzwoń do sprzedawcy i pogadaj co jeszcze nie pasi, niech ci podeśle zdjęcia uszkodzeń. 

Pekniety jest plastik z prawej dolnej strony

Jak poprzedni właściciel, burgerman z Malborka go skręcał zimą to mu strzelił. Pęknięcie się nie powiększa, więc z tym jeździłem.

Jak ktoś jest zainteresowany to proponuję zadzwonić.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...