Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki !!!


pruchol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!! Przegladalem jakos forum i zobaczylem dawno temu temat koszulek dla Nas jezdzacych z podlasia...wzor z zubrem na maxi jest super !!!! Wiec moje pytanie jest takie czy moge uzyc tego gotowego wzoru? Prosze o kontakt z autorem no i drugie pytanie jest takie czy chcieli byscie takie koszulki jesli tak ! to piszcie swoje sugestie co do koloru koszulek i tak dalej . Mam kontakt do firmy ktora wykonala by takie koszulki niestety jeszcze nie wiem jaki byl by koszt ale mysle ze czym wiecej sztuk tym bedzie taniej !jak bedzie zainteresowanie bede wglebial sie w temat pozdro

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć, możesz używać wzoru, moze Marcin sie odezwie, wysłałem mu kiedyś wzór gotowy do druku, na pewno gdzieś go jeszcze ma.

Odnośnik do komentarza
Cześć, możesz używać wzoru, moze Marcin sie odezwie, wysłałem mu kiedyś wzór gotowy do druku, na pewno gdzieś go jeszcze ma.
Dzieki Wielkie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam,

Potwierdzam, że Jarek wysłał kiedyś gotowy wzór. W wolnej chwili jak znajdę to podeślę.  PUTEK w zeszłym roku wykonał w kilku kolorach (czarna, biała i szara) koszulki z logo. Jak chcesz to odezwij się do niego, może ma jeszcze jakieś w zapasie (nienoszone) :). Tylko te od Putka robione były metodą tzw. "prasowanki" a te wykonane przez Jarka metodą sublimacji czyli jakość wykonania nadruku nieporównywalna.

Odnośnik do komentarza
Witam,
Potwierdzam, że Jarek wysłał kiedyś gotowy wzór. W wolnej chwili jak znajdę to podeślę.  PUTEK w zeszłym roku wykonał w kilku kolorach (czarna, biała i szara) koszulki z logo. Jak chcesz to odezwij się do niego, może ma jeszcze jakieś w zapasie (nienoszone) . Tylko te od Putka robione były metodą tzw. "prasowanki" a te wykonane przez Jarka metodą sublimacji czyli jakość wykonania nadruku nieporównywalna.
Witam rowniez fajnie by bylo jak bym mial ten gotowy wzor bo mam pare pomyslow na te logo koszulki to tylko poczatek mozna troche przerobic i wrzucic na kamzelki odblaskowe....jest pare opcji trzeba cos ruszyc z tematem milosnikow maksow z podlasia

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jakby udało się w końcu coś opracować to jestem chętny na zakup kilku koszulek ;)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Jakby udało się w końcu coś opracować to jestem chętny na zakup kilku koszulek

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka


Siemka jestem w trakcie organizacji koszulek kontaktowalem sie z firma robiaca nadruki czekam na info od nich jak bede cos wiedzial napisze pozdro

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Może i ja byłbym zainteresowany. 
Czesc cos juz sie zaczyna dziac z koszulkami jak bede mial wszystkie szczegoly dograne to sie odezwe ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...