Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w bieszczadach


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze jestem nowym Burgmaniakiem i chciałbym w jakis sposób udowodnic chec uczestniczenia w zlotach chce zaproponować zlot w bieszczadach w Osrodku Olimp gdzie jak już opisywałem W Rajdzie M@rkiza mozemy spedzic kilka dni na rekreacji (zeglowanie,wspinanie,plywanie,strzrlanie,jazda w terenie) a zarazem zorganizowac pare wypadów po okolicach. Osobiscie zajme sie organizacja lecz potrzebował bym aby starsi Burgmaniacy ustalili termin spotkania oraz chetni na ten zlot zglosili swoja wole przyjazdu. ;)

Co do kosztów to przedstawie je zaraz po pierwszych uwadach na forum lecz uprzedzajac fatkt niektore atrakcje sa w ramach pobytu.
Odnośnik do komentarza

NIE, i wogóle mog? przyjeżdzać tylko skutery, w dodatku tylko czerwone ... <_<

co to za pytanie - pewnie że na zlot można przyjechac motocyklem, samochodem rowerem lub form? komunikacji publicznej.

Ile razy powtarzać trzeba że zlot jest dla ludzi, a nie dla pojazdów ....

Pilociekrak - rozwiń swój temat, bo tego typu imprezy to fajna rzecz. Ustal tylko termin, który nie zachwieje kalendarium zlotowego burgmani ...

musisz sie liczyc z tym, ze tak jak rok temu, odbęd? sie cykliczne imprezy i nie warto robić czego? w pobliżu terminów tych imprez ...

od razu powiem, że s? plany na impreze s3m tak jak to było rok temu .. przed lub ostatni weekend sierpnia ...

czerwiec to możliwe "burgmania" aczkolwiek, na ten temat nic nie zostało jeszcze oficjalnie powiedziane ...

Odnośnik do komentarza

Myslac o zorganizowaniu tej imprezy liczylem ze termin zaproponuja doswiadczeni burgmaniacy ktorzy we krwi maja terminy wszystkich spotkan i zlotow. Bo ja narazie wiem tylko o kilku na ktore moge juz powiedziec ze przyjade. Jak Szczecin, czy Swietokrzyski,Rajd M@rkiza. A moja propozycja w tym momencie jest o podanie przez Burgmaniaków terminu.

Jesli chodzi o osrodek to poadlem link.

Co do cen samego pobytu to sa one konkurencyjne a jesli bedzie jakies zainteresowanie to podam je w najblizszym czasie. Ja juz organizowalem tam impreze Firmowa i wszyscy byli bardzo zadowoleni chodz wtedy bylo mniej atrakcji. Napewno zeglowanie jest wliczone w pobyt.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Może jakie? małe regaty klubowe ?

Jestem jak najbardziej za !piwko W koncu "ja tyz zeglarz"

Co do terminow, zlot Burgmanii to przewaznie okolice czerwca (1-szy, 2-gi tydzien)

dr.Big zalozyl specjalny watek gdzie wpisujemy wlasnie terminy imprez, choc niektore daty jeszcze nie sa ostatecznie ustalone.

Terminarz zlotowo imprezowy - klik

Odnośnik do komentarza

jeżeli mówimy o zlocie, czyli masowym ataku zmotoryzowanych alkoholików z całej polski ... to czy ów o?rodek znajdzie miejsce na tabun ok 200 osob ??

bo takie liczby pojawiały sie w statystykach zlotowych ...

Odnośnik do komentarza

Mysle ze kolo 200 wejdzie a poczatek czerwca tez mozliwy. Wiec juz mam pewne wytyczne i zaczne powoli rozmawiac na ten temat. ustale dokładna ilosc miejsc i orietacyjna cene od osoby, oraz ramowy plan zlotu. Jedyna niewiadoma bedzie pogoda. !piwko

Wstępny termin to 8-10 czerwca 2007.

PS. Mam wstepna cene pobytu wraz z wyzewieniem od osoby na dzien to 60 pln.

Acha prosze starszyzne o to by okreslila czy ten termin nie bedzie zaklucal kalendarz imprez.

Odnośnik do komentarza

Bieszczady fantastyczne miejsce - pamietam nasze jesienne spotkanie zorganizowane przez Szpaka .... cudne jazdy , wspaniałe chwile...

Nie wiem czy powiniene? już my?leć o organizowaniu ogólnopolskiego zlotu na 200 osób .. proponuje zacz?ć od zorganizowania najpierw czego? mniejszego a na samym pocz?tku .... pojawić się najpierw na jakie? imprezie ...

Cieszę się ,że tak dużo osób chce organizować imprezy ... będzie w 2007 roku w czym wybierać !piwko

ps - troszke Ľle zrozumiałe? przesłanie Artixa ,,Zlot Burgmanii '' to główny zlot klubowy ,który je?li się odbędzie w 2007 roku to będzie jego trzecia edycja w okolicach Warszawy

To nie była sugestia Arta co do terminu

Odnośnik do komentarza
,,Zlot Burgmanii '' to główny zlot klubowy ,który je?li się odbędzie w 2007 roku to będzie jego trzecia edycja w okolicach Warszawy

Może w tym roku nie zakoliduje mi z rejsem po Mazurach.........

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zle sie zrozumielismy, powinno byc "Zlot Burgmanii" w cudzyslowie jako nazwa wlasna. Ponizej podaje ci przyklady

ZLot Burgmanii 2005 - klik

Zlot Burgmanii 2006 - klik

Jak widzisz daty pierwszy i drugi tydzien czerwca za zamienne. Na chwile obecna nie jestem wstanie ci powiedziec ktory z tych terminow bedzie zarezerwowany na rok 2007.

Odnośnik do komentarza

Jesli regatki to moze landkitingowe :D :D

W koncu jakis zlocik moze mi sie uda zaliczyc :D

Btw. wszystkich chetnych sprawdzenia co taki landkitingowy latawczyk potrafi zapraszam do miejscowosci Chrcynno, jutro (niedziela) od godziny 10 rano smigamy az do wieczora.

Wiaterek zapowiada sie zacny, do polatania kilka przednich konstrukcji latawcowych !w00t

Ja ze wzgledu na ilosc sprzetu jaki ze soba zabieram nie podjade skuterem ale Wam nikt nie broni :D

Dojazd do Chrcynna (pod lotnisko Nasielskiem - jest w goolgach) od strony Warszawy:

Wyjezdzamy z wawy Modlinska do Jablonny. W Jablonnie skrecamy w prawo na Legionowo/Suwałki.

Przejezdzamy cale Legionowo i na rondzie przed zegrzem skrecamy w lewo na Wieliszew. Przejezdzamy caly Wieliszew i na pierwszym rondzie skrecamy w prawo, zaraz za tym rondem bedzie kolejne, na ktorym tez skrecamy w prawo na Nasielsk.

Jedziemy caly czas prosto, przejezdzamy zapore w Dębe, za ktora bedzie rondo. Jedziemy na nim prosto. I od tej pory nigdzie nie skrecajac jedziemy caaaalutenki czas prosto az po jakichs 10km bedzie zakret w lewo 90st.

Na samy zakrecie jest odbijajaca droga w prawo - na Serock. Wjezdzamy w te sliczna droge i po jakichs 400 metrach skrecamy w lewo w pole, na ktorym widnieje zakaz wjazdu. Tam na polu bedzie juz widac paru zapalencow walczacych z wiatrem :D

Wszystkich serdecznie zapraszam!!

Odnośnik do komentarza

Sprostowanie co do terminu spotkania w Bieszczadach.

Moja propozycja to 18-20 Maja 2007.

Mysle ze ten termin nie bedzie kolidowal i innymi imprezamia a i bedzie czas abym ja poznal Burgmaniakow a oni mnie.

Przepraszam za male zamieszanie jakie wystapilo z powodu preoponowanego przeze mnie terminu. :D

Odnośnik do komentarza

No no ... :D w Bieszczadach byłem raz w życiu jako dzieciak na kolonii. Mieszkałem wtedy w Wetlinie i zaliczyłem kilka połonin w okolicy. My?lę, że czas odwiedzić ten zak?tek raz jeszcze, więc wstępnie jestem ZA :D

Odnośnik do komentarza

mogę potwierdzic, ze Ustrzyki s? super:) Zwłaszcza miejsce w którym połozony o?rodek :lol: wiem bo jeżdże tam czasmi :lol: ja jestem za jazdami terenowymi:) :lol: a zeglowanie na Solinia to czysta przyjemno?ć, nawet Smoczyca taty to polubiała, choc ciezko j? było do tego nawmówic :lol:

Pozdrawiam tate -Pilotkrak i Smokczyce-zwalna przeze mnie Melusiem :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...