Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2018


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Tomasz , przyznaj się, że z kalendarzem i zegarkiem w ręku wyczekałeś na dzień 1 marca aby nam wszystkim dodać otuchy:) Ale my się dzielnie trzymamy w te mrozy i z niepokojem wypatrujemy z naszych garaży na wyjazd sprzętami na ulice:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przed chwilą wróciłem z przejażdżki swoją kozą, da się,  w słońcu nawet na plusie było, także sezon u mnie ma tylko małe przerwy :).

Marzy mi się jakiś dalszy wypad, ale mam nadzieję, że już niedługo ....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja dzisiaj właśnie wróciłem z pierwszej przedwiosennej przejażdżki i stestowałem już zamontowane oparcie. Całkiem, całkiem, nie powiem daje dobre podparcie w odcinku lędźwiowym i poczucie jakbyś siedział w kubełkowym:) Ale jeszcze jest zimno, tym bardziej przy prędkości. Pozdrawiam - Krzysztof20180306_123859.jpeg.2dbd9d390cfa6681ae07c4ec1854e980.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja zakupiłem dwa nowe laczki i zacna czeka na wymianę w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Dziś do Bydzi zawitało piękne białe BMW prosto z CALiforni
Miło było chociaż chwilę się spotkać :-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znów mają wrócić zimne i mokre dni:mellow:. A było już tak miodowo-skuterowoB). Miejmy nadzieję jeszcze ten przyszły tydzień  wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, właśnie wróciłem z salonu BMW w Bydzi ze spotkania z motopodróżnikiem Krzysztofem z Włocławka, który przez 4 godziny dzieł się wrażeniami z 2 wypraw z Kanady (gdzie mieszkał 20 lat) poprzez Meksyk do Chile i z powrotem ( w 1 miesiąc 32.000km). Druga trasa to powrót motocyklem po 20 latach do Polski z Kanady przez Alaskę Rosję , Mongolię, Białoruś. Przejeździł maszynami BMW GS 1200 i KTM. Jestem pod wrażeniem jego opowieści i pokazu slajdów. Zaproszenie na spotkanie przyszło do mnie mailem z bydgoskiego salonu. A może ktoś z Was też w tym czasie był? Dodaję mapę jego podróży.

20180317_132521.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Bobas napisał:

Niech żyją spontany !!!

Tak, ta wyprawa podróżnicza była wielkim spontanem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I co u nas- w kujawsko-pomorskim taka cisza? Czyżby przed burzą .... jak wyjedziemy wraz z dzisiejszą słoneczną pogodą na asfalt.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Każdy czeka na czas wiosennej przejażdżki  Dziś było topienie marzanny w Grudziądzu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...