Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
8 minut temu, romeo1971 napisał:

Też trzy razy byłem jadę czwarty raz

No proszę :) Jeśli kupiec na Kymkacza nie zdecyduje się przyjechać z Polski na weekend, to na 95% też wyskoczę. Chyba że zdecyduje się jechać z nami, to tym bardziej :D 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A jednak nie przeciągnęli do kwietnia. To niestety beze mnie. Jakoś nie bardzo mam ochotę marznąc za wszelką cenę choć nie ukrywam , że chętnie bym się wybrał. Trudno, może za rok.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
32 minuty temu, Kamil an400 napisał:

Koledzy co taka cisza kto jeszcze jedzie do Gryfic? 

Czekam na rozwój sytuacji w pracy.

Odnośnik do komentarza

Wg niemców ma być piękna słoneczna niedziela i 12 st. na plusie...

Mialem ostatnio sen że przyjeżdżam do Burgifana a tam w garażu tylko pół Hondy bo resztę rozsprzedał na allegro...

 

image.png.521d83addf6a16742d8b0e19fa527be5.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 godzin temu, Rzelu napisał:

Wg niemców ma być piękna słoneczna niedziela i 12 st. na plusie...

Norwegowie są trochę mniej optymistyczni... Z rańca coś koło +1 a później w granicach 6-9 st.C, ale to mnie nie odstrasza, bo dziś w radiu mówili, że od środy znów znaczne ochłodzenie, więc trzeba wykorzystać "plusik"... Najwyżej wolniej się będzie jechało, by nie przewiewało... Jak się nic nie zmieni, to 8.20 na prom. Jakaś nowa formacja motocyklistów 125-tek się zbiera na BP (Warszów), to może podłączę się do nich, bo akurat szybko nie będzie :P

www.yr.no/sted/Polen/Vest-Pommern/Gryfice

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A Swinoujscie, to na prom 8.40 wystarczy swobodnie... Na razie chyba tylko ja i Marek62...

Nie zapomnijcie o zmianie czasu z soboty na niedzielę :blink:

Odnośnik do komentarza

:) witam...pytanko mam...ma ktos jakiegos niepotrzebnego sprawnego wolkmana??...takie male pudelko grajace na kasety z lat 80tych :) moze byc bez radia :) 

Odnośnik do komentarza
Dnia 23.03.2018 o 11:23, SlawoyAMD napisał:

A Swinoujscie, to na prom 8.40 wystarczy swobodnie... Na razie chyba tylko ja i Marek62...

Nie zapomnijcie o zmianie czasu z soboty na niedzielę :blink:

Sławek wyglada na to że jedziemy sami czyli twardziele

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Marek62 napisał:

Sławek wyglada na to że jedziemy sami czyli twardziele

No to do poranka :)

 

Odnośnik do komentarza

Parada zaczyna się o 13 jak dobrze widzę, czy wyjazd na prom 8,40 nie jest za wcześnie?  W Gryficach będziecie  ok. 10 + -, jesli sie zdecyduje to z domu wyjade ok. 11.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sławek, mało nie urwałem wajchy do długich świateł, a następnie zrobiłem wgniecenie w kierownicy, żebyś mnie usłyszał, a Ty nic... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
48 minut temu, ArtCho napisał:

Sławek, mało nie urwałem wajchy do długich świateł, a następnie zrobiłem wgniecenie w kierownicy, żebyś mnie usłyszał, a Ty nic... 

Ojej... to pewnie przez to auto... Tak myslalem, kto ze znajomych ma paska z tak swiezego rocznika, i nic nie wymyslilem . Troche lecialem szybciej do domu, bo sprzet tankowalem na jutrzejszy wypad do Gryfic, a przed robota bylem... Trzeba. bylo zadzwonic...

Godzinę temu, wd40 napisał:

Parada zaczyna się o 13 jak dobrze widzę, czy wyjazd na prom 8,40 nie jest za wcześnie?  W Gryficach będziecie  ok. 10 + -, jesli sie zdecyduje to z domu wyjade ok. 11.

Waldek, ale parada, to tylko dodatek. Fajnie sie zjechac, pogadac, kawy napic. Poza tym gnac nie bedziemy, bo chlodno. 

Odnośnik do komentarza
Waldek, ale parada, to tylko dodatek. Fajnie sie zjechac, pogadac, kawy napic. Poza tym gnac nie bedziemy, bo chlodno. 
Dodatek to kiełbasa jak se kupimy
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 minut temu, romeo1971 napisał:

Dodatek to kiełbasa jak se kupimy emoji23.png

Na grokchówke mam chęć, ale jak przypomnę sobie te kolejki do gar-kuchni... 

PS- przyjemnie zaskakuje mnie spalanie Integry... 124 km przejechane na 4,64 litra. Średnia wychodzi 3,7 litra i to przy temperaturach raczej chlodnawych, z tego spora czesc z obciazeniem w postaci Gośki...

Odnośnik do komentarza
Na grokchówke mam chęć, ale jak przypomnę sobie te kolejki do gar-kuchni... 
PS- przyjemnie zaskakuje mnie spalanie Integry... 124 km przejechane na 4,64 litra. Średnia wychodzi 3,7 litra i to przy temperaturach raczej chlodnawych, z tego spora czesc z obciazeniem w postaci Gośki...
Dobrze że Gośka nie czyta a do kolejki to trzeba jechac z przodu i zapieprzac na pole
Odnośnik do komentarza

Sławek już rozpalają pod kotłem i kroją boczek do grochówki , też mam chentke i bede stał w kolejce trudno Hi

Świnoujście kto chetny na wyjazd do Gryfic to zmiana g, wyjazdu spotkanie na promie g. 9 40

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...