Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wichura


Rekomendowane odpowiedzi

W zwi?zku z nadci?gaj?cym huraganem, który nawiedził dzi? europę proponuję nie wyjeżdżać dzi? nigdzie swoimi maszynami ponieważ mogło by kogo? zdmuchn?ć !sciana W nocy około 3 ma być kulminacja. Wiatr będzie wiał z prędkosci? 130 km/h a w górach nawet 180km/h.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie co? mi cyfra przerywa i nie mogę ogl?dać TVN turbo !sciana

Dobrze, że net jeszcze działa pleased.gif

Ps. Z otworów wentylacyjnych dochodzi dĽwięk jak z filmu RING a ?wiatło mi zaczyna migać smiglo.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzien jak codzien !sciana jedynie z przyjazdem na dzisiejszego spota zbastowalem bo mi w drodze powrotnej z pracy troche "kioskiem" miotalo po pasach. Co oczywiscie nie oznacza ze jutro do pracy tez nie pojade niczym innym niz skuterem. Wiaterek o nazwie Bora juz przerabialem na skucie kawalek za Zadarem cos w granicach 160 km/h !piwko latwo nie bylo, wtedy pampers byl pelny ale dzis wspominam to raczej jako kolejne doswiadczenie z odrobina humoru !OKK

Odnośnik do komentarza

Ale nasz kolega PaPaYoS był już dzi? skłonny maszynę wystawiać i robić rundkę po mie?cie sexu businesu i rozrywki czyli po Legionowie:). Od k?d qpił 400-tkę to taki jest niecierpliwy że nie mogłem go wygonić do domu z garażu !sciana

Odnośnik do komentarza

Fido tak mnie przestraszyłe? !piwko t? wichura ze pobiegłem przestawic autko bo stało po jednym z wiekszych drzewek na osiedlu !sciana

hehe a propo garażu to moge tam zamieszkac z Burgusiem hehheh !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ps. Z otworów wentylacyjnych dochodzi dĽwięk jak z filmu RING a ?wiatło mi zaczyna migać  smiglo.gif

!OKK mrygało , mrygało i nie było !OKK już z latark? ganiałam....

;) ale znowu jest !!! i ł?czno?ć ze ?wiatem też !piwko

niech kto? zaczaruje !sciana żeby tan "wiaterek" się skończył

Odnośnik do komentarza

Za to na wschód od Warszawy wieje aż miło/strach (niepotrzebne skre?lić).

Wiatr jak dziki zwierz targa drzewami !sciana w murowanym garażu na szczę?cie.

Odnośnik do komentarza
Hurra - Hurra .. pędzi wichura ... !piwko

Troszke kiepsko z tym wiatrem , siedzę - wygl?dam i .. na Mokotowie /dolnym/ lipa nie wieje prawie nic !sciana

Bo jeste? w dołku ... na woli pizdzi że hoho jakie? dzrzewko stuka mi do okna .... pogoda idealna na ogl?danie horrorów.

Odnośnik do komentarza

u mnie na wiosce to wali teraz tak ze az mi swiatło przygasa ;)

ale mogło by juz przestac bo to staje sie juz nudne ;)

nie wiem czy ktos zwas sprawdzał temperature ale w momencie gdy to pisze jest 12 C ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

jak zwykle zrobiło TVN hor? sensację - no na całe szczę?cie z pogody.

Troche mocniej powiało i tyle.

Najbardziej ?miać mi się chciało jak media prze?cigały się w km/h

tvp1 - prędko?ć wiatru do 130

polsat - prędko?ć wiatru do 150 po 10 minutach

tvn - prędko?ć wiatru będzie dochodzxiła do 180!!!! (sic) km/h

w sumie żaden sie nie pomylił bo wiało około 100km/h - w porywach, więc faycznie wiało DO 180km/h hehehehe ja to bym nawet powiedział że w tym czasie w górnej troposferze prędko?ć wiatru nie malała poniżej !!! 200km/h

ale tak to jest jak sie ma kierunkowe wykształcenie to takie "pierd...nie na antenie"

zaczyna człowieka uczulać.

Dacja a pamiętasz jak wiało jak mieli?my jechać na Kefirow? tratfę 2 lata temu.?

jak wjechałem do Wa-wy to ulice wygl?dały jak po tygodniowych demonstracjach.

kałuże po30cmm. drzewa na drogach, samochody na bandach. A ja między nimi ypk? siuuuu.....

Odnośnik do komentarza
jak zwykle zrobiło TVN hor? sensację - no na całe szczę?cie z pogody.

Troche mocniej powiało i tyle.

Najbardziej ?miać mi się chciało jak media prze?cigały się w km/h

tvp1 - prędko?ć wiatru do 130

polsat - prędko?ć wiatru do 150 po 10 minutach

tvn - prędko?ć wiatru będzie dochodzxiła do 180!!!! (sic) km/h

Oj wiało wiało ... nie gadaj .... aż mi tależ od cyfry upier.... same koszty ;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A w Gdańsku piękna pogoda ;) słoneczko ?wieci wiatru prawie niema.tem.+6

z okna widzę trzy sarny które skubi? sobie spokojnie trawkę, prawdziwa sielanka.

Wczoraj padał deszcz i lekko wiało.

Widocznie Warszawa podpadła u Tego u Góry i otrzymała karę ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie grad, burza jak cholera wiało nimiłosiernie !!!

Autostrade mi zablokowalo bo tuz przedemna drzewo polozylo i czekalismy na straz ok 30minut... masakra :/ musielismy zatrzymywc tiry z daleka zeby nie walnely w drzewo...

Takze co do szacunkowych predkosci wiatru i watpliwosci co do tego to zapraszam do krakowa na poogladanie strat :/

Odnośnik do komentarza

a u mnie na wsi nie ma pr?du, nie ma już wody - powietrza na szczę?cie nie zabraknie - nabrałem na zapas :-)

a i internet z komórki ;)

MASAKRA ;) a w zasadzie nie wiało

Odnośnik do komentarza

hehehe cwaniaki ze wszystkich służb umówili się ze robi? "dzień alarmowy" i powył?czali wam pr?d, pozcinali niewygodne drzewa o które awanturowali się ekolodzy,

o a Pabloskowi to nawet serwis antenę urwal :lol: zło?liwcy normalnie i spisek widzę.

e tam wiało - ledwie beknęło. :huh:

szkoda że majon ma focha bo mógłby autorytatywnie stwierdzić czy piĽdziło czy nie...

wystarczy że powiedział by nam jak było w Kielcach na dworcu !scooter

Artix :

widzę że bł?d mojego pomiaru "na oko" był taki sam jak tvp1 <_<

no to może inne stacje przekaż? mi czę?ć, kasy któr? teraz pewnie będ? chcialy wydawać na najnowsze super-hiper doj?cia i urz?dzenia pomiarowe??? ja im wyprognozuje stany pogody z 10% błędem - w sumie lepiej niż earth symulator.

może w końcu skuter bym kupił ehhh....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U nas też wiało ,połamało pare drzewek gdzie? tam trochę blachy zerwało i to wszystko .Jak dla mnie to takie leciu?kie pierdnięcie,w 2005przeżyłem na

karaibach DENISA a potygodniu KATARINE i wtedy to wiało!!!

pawel883

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...