Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Witam!


jacek8211

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Jacku!

Nie kojarzę nikogo z Pniew, kto by się u nas pojawiał, ale możliwe, że nie miał takiej potrzeby. Planujemy grupą wycieczkę w Twoje okolice i jest szansa, że się spotkamy.

Daj się nam jeszcze poznać na forum Burgmani, "mamy taki rytuał indiański w dziale przywitań, że wypalamy fajkę pokoju" :D 

Jaki masz rocznik skutera?

Odnośnik do komentarza

Witaj mój imienniku, osobiście to ja mam od Ciebie rzut beretem, bo mieszkam w Szamoni  to niecałe 30km. tak że na pewno się spotkamy masz to jak w banku! 1912michał ma racje, proponuje przywitać się na forum ogólnym, a kurtuazji stanie się zadość, pozdrawiam, Jacek

Odnośnik do komentarza

Witamy kolejnego Wielkopolanina.! !OK

Proszę przedstaw nam się jeszcze Kolego w Dziale Serdeczności, by mogli Cię przywitać na forum inni Burgmaniacy,! 

Pozdrowienia z Poznania. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, 1912michał napisał:

Witaj Jacku!

Nie kojarzę nikogo z Pniew, kto by się u nas pojawiał, ale możliwe, że nie miał takiej potrzeby. Planujemy grupą wycieczkę w Twoje okolice i jest szansa, że się spotkamy.

Daj się nam jeszcze poznać na forum Burgmani, "mamy taki rytuał indiański w dziale przywitań, że wypalamy fajkę pokoju" :D 

Jaki masz rocznik skutera?

 

ciesze się,za miłe przywitanie 

jeszcze nie ogarniam wszystkiego więc proszę o wyrozumiałośćB)

Odnośnik do komentarza

Spokojna rozczochrana :D Po to, tu jesteśmy, aby sobie pomagać. Tu nie ma polityki chociaż każdy z nas ma jakieś upodobania :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj Jacek , z Pniew daleko nie masz ,więc jak będziesz miał czas i ochotę to wpadnij do nas na spotkanie Czwartkowe ,które odbywa się co czwartek od 17:30-20:00 w Pubie 12stka pod stadionem Kolejorza na Bułgarskiej....Jak aura nie sprzyja ,jak teraz -przyjeżdzamy autami ......od wiosny na skuterkach.

22 godziny temu, 1912michał napisał:

Planujemy grupą wycieczkę w Twoje okolice i jest szansa, że się spotkamy

OOOO a kiedy jest planowana taka wycieczka ?? Gdzie info ?? :) 

Odnośnik do komentarza

Żeby nie býło, że nie śpię :D to tylko wysikać się wstałem. "Krzyżaków" na kiblu już przeczytałem to sobie na forum jeszcze popatrzyłem. Muszę jeszcze  iść zbadać prostatę :P

Szymon coś taki wygodny i wszystkich do tej 12 ściągasz :D. W Pniewach  jest fajny klasztor może zmienimy miejsce :D. Teraz poważnie gadamy od dawna o MRU, ale w 12 nie ma okrągłego stołu i mamy problemy z komunikacją, aby się jakoś ułożyć. Nawet jak napiszesz coś na forum to umyka. Może jednak telefoniczna konferencja :D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, 1912michał napisał:

gadamy od dawna o MRU, ale w 12 nie ma okrągłego stołu i mamy problemy z komunikacją, aby się jakoś ułożyć

Co znaczy Mamy problem z komunikacją ??:) Nie wierzę normalnie......Bo ja problemu z komunikacją nie mam :) 

 

4 godziny temu, 1912michał napisał:

. Nawet jak napiszesz coś na forum to umyka. .

Aaa był gdzieś dany temat ,że jest planowany wyjazd??? Bo nie moge znależć .......

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz witaj Jacku. !scooter

Miło, że odzywa się kolejny Wielkopolanin posiadający maxi-skuter.!OK

Nasza grupa jest otwarta na nowe znajomości. Mile widziani są pozytywnie zakręceni kolejni skuteromaniacy. Przyda się też w grupie świeża krew. Chętnie przywitamy Cię osobiście. 

Jako opiekun Grupy Wielkopolskiej zapraszam Cię na spotkania, wycieczki i zlot. Nie omieszkamy odwiedzić również i Twoje okolice. 

Do usłyszenia i do zobaczenia wkrótce. 

Sezon skuterowy już wkrótce.! 

Odnośnik do komentarza

 

 

3 godziny temu, SzymonSeptic napisał:

Co znaczy Mamy problem z komunikacją ??:) Nie wierzę normalnie......Bo ja problemu z komunikacją nie mam :) 

 

Aaa był gdzieś dany temat ,że jest planowany wyjazd??? Bo nie moge znależć .......

Przecież nawet Zybex głośno temat nadał, że idziemy na HardCore trasa , ale jak proponował na forum Czeską Gospodę z dobrą golonką  na ul. Żydowskiej to wszyscy go, że tak powiem hmmy. Ja miałem ochotę na golonkę, ale nie wiedziałem gdzie pisać, aż w końcu nawet z Drekiem wódki nie wypiłem, a teraz w poście to ja sobie nawet fajek odmówię i mi na zdrowie wyjdzie.

Z drugiej strony działy pomylił, to co się dziwić. Wszyscy chcieliście bałaganu to powstał, ale ja jako administrator kontrolowałem wszystko, czasem zęby zagryzałem, ale taka rola administratora zarządcy. I proszę mi się kwiatuszek nie dziwić, że mi nerwy puściły. Misiek miał odpoczywać, ale ile można jak on do roboty chętny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...