Skocz do zawartości
Forum Burgmania

V Wiosenne Spotkanie oraz Uroczyste Otwarcie Sezonu 2018


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Prawie jak wesele! Niepokoi mnie Brat Czester Adams-Saper, kaszelek jakiś i wychudło mu się strasznie... Burek może i mniej pali, ale jednak zdrowie ważniejsze :D Fajnie macie, pozdrowionka :wub:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, SlawoyAMD napisał:

......Brat Czester Adams-Saper, kaszelek jakiś i wychudło mu się strasznie... ............ :wub:

A to ty nic nie wiesz ?  Nasz kolega na wakacjach dymał co dziennie po 40 km na rowerku :) i to bez wspomagania elektrycznego :D  - kaszelek pewnie został z przed świąt - słabo się kurował.  A impreza :gathering:  faktycznie jak na weselu, ale gdzie krawaty ? :)   Mimo wszystko troszkę zazdroszczę i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

No to ja zacznę. 

My już w domu, cali i zdrowi hmm przynajmniej ja. Justa dzięki za transport powrotny, jeszcze tylko po sw trzeba wrócić. Campto jak zawsze było super. Dzięki, że znowu Ci się chciało. Wszystkim dzięki za towarzystwo i cudną atmosferę. Do następnego

Odnośnik do komentarza

I ja już w Siedlcach
Campto jak zawsze MEGA
Dzięki wszystkim za przemiłą atmosferę
Już czekam na kolejne spotkania z Wami
LWG

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W końcu w domu. Impreza jak zwykle na "5" - melduję się oczywiście w przyszłym roku. Wielkie podziękowania dla organizatorów.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również szczęśliwie w domu już jakiś czas. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i chłopakom za pomoc przy wejściu i zejściu do ogniska.

PS od Karoliny. Sławku pokój cudo, milo pocieszyć się przestrzenią :)

Odnośnik do komentarza

Byłem tylko jedną dobę razem z wami, troszkę z doskoku. Dzięki za miłą atmosferę i wielkie dzięki dla organizatorów. Do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Melduję że w domu, po odwiedzinach jeszcze na ognisku śląskim. Campto dzięki za kontynuację wiosennego spotkania i organizację .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez dziękuję wszystkim za spotkanie. Slawkowi wiadomo za co.                       Że  mu sie chciało .

P.s mozna by rzec ze wyjechałem ostatni gdyż ruszylem z Jadwisina o 18÷05. Korek od Jadwisina do nieporetu. A teraz wreszcie relax.

1523207196216-386231567.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do domu dotarłem przed g.15, podróż miałem dobrą pojechałem krótszą trasą przez Przasnysz i Szczytno ta trasa gorsza był niedzielny mały ruch, nie chciałem wracać przez Kadzidło, dziękuję jeszcze raz Sławkowi za organizację naszego spotkania, miło było z Wami ponownie spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.04.2018 o 11:16, czadzo napisał:

Hej!

My również dziękujemy za fajne spotkanie i ciepłe przyjęcie. Było nam bardzo miło.

Pozdrawiamy,

Świeżaki :)
 

 

Odnośnik do komentarza

Sławku bardzo dziękuję za zorganizowanie V jubileuszowego Wiosennego spotkania. Pogoda była wspaniała, wspaniałe towarzystwo i w ogóle wszystko było naj, the best i wow !jump

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i ja ze swej strony  składam podziękowania organizatorowi i jego pomagierom. Rozpoczęcie  wypadło  na 5+

Do domku dotarłem na 14.30 akurat  na ciepły obiadek  I kawkę. Pozdrawiam i do czerwca na Burgmanii 

Odnośnik do komentarza

No to i na mnie pora przyszła, więc napiszę:

Dzięki wielkie Sławek za kolejną imprezę, dzięki wszystkim za spotkanie po długiej przerwie zimowej. Była to moja piąta i mam nadzieję, że nie ostatnia impreza. Super było się spotkać ze starymi znajomymi oraz poznać nowych znajomych. 

Pogoda była dla nas bardzo łaskawa, słońce i ciepło, po prostu wymarzona. 

Przejazd do Otrębusów też mi się podobał, w jedną stronę trasą ekspresową, w druga bocznymi drogami. 

Muzeum posiada naprawdę super zbiory, jednak straszna ciasnota uniemożliwia bliższy ogląd wielu eksponatów, poza tym trochę smutno patrzeć na koła bez powietrza, jak pojazdy stoją na felgach. Nie mniej mi się podobało. No i "prawie pojechałem na Osie".

Poniżej na fotkach Sokół, Fiat 508 i ...

Dziękuję i do zobaczenia niebawem.

IMG_20180407_130602.jpg

IMG_20180407_125028.jpg

IMG_20180407_125300.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem serdecznie podziękować Głównemu Organizatorowi oraz jego Pomocnikom a także całej reszcie co się przyplątała na to Wiosenne Spotkanie. Pogodzie też dziękuję, że była łaskawa i wódce też, że głowy nie rozsadzała. Link do moich zdjęć macie TUTAJ .

A tu słynny film z powrotu z wypadu do muzeum:

VID_20180407_150809.mp4

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie wszystko ogarnąłem to mogę i ja coś skrobnąć.

Serdecznie wszystkim dziekuję za przybycie i miłe słowa. Dla mnie wielką przyjemnością było spotkać sie z Wami. Mam nadzieję, że za rok znów sie spotkamy. I jak to mówił klasyk " co złego to nie ja" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorki, to nie ten link do filmiku z powrotu :D Taki żart sobie zrobiłem. Teraz już na poważnie - właściwy filmik jest wśród zdjęć.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...