Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zaprzyjaźnijmy się? PL-BY-RUS


Flash911

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Johny7205 napisał:

Jeśli o mnie chodzi mogę planować koniec czerwca, pierwszą połowę lipca i drugą połowę sierpnia.

No to mianujemy Cię kierownikiem wyprawy i organizuj grupę na zaplanowany konkretny termin. Co do mojej skromnej osoby, to jak tylko czasu styknie to jedziemy, jednak jak już będziesz planował to niech to będzie weekend bo w tygodniu to jedynie palcem po mapie mogę sobie pojechać.

Pozdrawiam Waldek

Odnośnik do komentarza

Witam! No jak i mówiłem wcześniej nie ma problemu.  We wszystkiem pomogę.  Z noclegiem też nie powinno być problemu. W miarę często przyjmuje gości z Couchsurfingu. Planujecie wyjazdy.  Tylko tyle wam potrzebne.))) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żyjemy tylko co to za życie 😥

Ale bądźmy dobrej myśli i czekajmy na wiosnę. Aby wszystko wróciło do normy i abyśmy mogli się spotkać w trasie 

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia z Łodzi Tu też jeszcze żyjemy. Będę w tym roku w Białowieży /samochodem/ może będę mógł powiedzieć, że byłem w Brześćiu

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich! Mam nadzieję że wszyscy cali i zdrowi!))) Pozdrowienia z Białorusi. A przy okazji jestem obiecnie w Polsce i właśnie Burgmanem))) po dużej przerwie mam szczęście i okazję podróżować. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2021 o 13:06, Andrzej 50 napisał(a):

Pozdrowienia z Łodzi Tu też jeszcze żyjemy. Będę w tym roku w Białowieży /samochodem/ może będę mógł powiedzieć, że byłem w Brześćiu

z bialowiezy jest jeszcze kawalek do brzescia wiec chyba nie powiesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...