Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Konin


Marek Gradomski

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, SzymonSeptic napisał:

W razie czego zapraszamy na spoty do Poznania :)

Tak jak Szymon pisze zapraszamy, wszyscy są u nas miłe widziani nie ważne z jakiego rejonu i nie tylko polski!!!

Odnośnik do komentarza

Spróbuj skontaktować się poprzez forumową wyszukiwarkę 

http://forum.burgmania.net/search/?&type=core_members&joinedDate=any&group[8]=1&group[4]=1&group[7]=1&group[13]=1&group[6]=1&group[10]=1&group[3]=1&group[12]=1&group[14]=1&core_pfield_8=Konin

A najlepiej wyhaczyć maxiskuterzystów na rozpoczęciu sezonu Motocyklowego w Twoich regionach. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze możemy się spotkać i w Twoich stronach, możemy zrobić to w ramach spontanicznego wyjazdu. Wbili byśmy w jakieś ciekawe zakamarki okolic Konina lub niego. 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pomoc w temacie i chęć wspólnych podróży,na moim terenie w okolicach Konina 28.04 2018r odbędzie się otwarcie sezonu motocyklowego  w Licheniu przy Bazylice połączony z mszą i pobłogosławieniem pojazdów,przesyłam linki z poprzedniego roku Marek!  http://konin.naszemiasto.pl/artykul/zlot-motocyklowy-w-licheniu-2017-zdjecia,4091219,artgal,t,id,tm.html

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Noooo to trzeba będzie nowy temat zapodać z otwarciem sezonu w Licheniu

Szymon rozumiem jedziesz? Oprowadz Ciebie po Glgocie. Łatwo nie będzie, ale jak już będziesz na szczycie nie pożałujesz. Uwież na słowo.

 

Odnośnik do komentarza
Ja bym też skoczył, ale Golgotę odpuszczam wystarczy że mam swoją w chacie hi hi 

Ale wybraliście ciekaw miejsce ;)
Z
Tego co widzę często jednośladowych spotykają się spontanicznie w Skorzecinie , ale maxi skuterowcow nie udało i się tam spotkać było coś takiego ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...