Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2018


michu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś z Siemikiem kawusię w Malborku chlapnałem.

Miło było po długim czasie pogadać.

Przed chwilą obejrzałem relację z wyprawy do Rosji. Przesłał mi ją koleś, który kupił ode mnie BM-kę. Zajebiście było, a sprzęt nawet nie zajęczał. Zrobili 15 000 km. Coś pięknego !!! Mam nadzieję, że za jakiś czas też będę mógł brać udział w takich podróżach. Wy też mielibyście ochotę, czy przeszło Wam już jeżdżenie zupełnie ?

Odnośnik do komentarza

Siemka. Jaka tu cisza ;-) posneli Wszyscy czy jak? :-) Myślałem że tylko miski śpią na zimę ;-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.01.2018 o 22:55, Bobas napisał:

A ja dziś z Siemikiem kawusię w Malborku chlapnałem.

Miło było po długim czasie pogadać.

Przed chwilą obejrzałem relację z wyprawy do Rosji. Przesłał mi ją koleś, który kupił ode mnie BM-kę. Zajebiście było, a sprzęt nawet nie zajęczał. Zrobili 15 000 km. Coś pięknego !!! Mam nadzieję, że za jakiś czas też będę mógł brać udział w takich podróżach. Wy też mielibyście ochotę, czy przeszło Wam już jeżdżenie zupełnie ?

Widzisz Bobas jakiego porządnego sprzęta się pozbyłeś.

Też mam taką nadzieję,trzeba tylko sprzęt odpowiedni nabyć.

To kiedy,bo gdzie to już bez znaczenia :) 

Odnośnik do komentarza

Nie spać, pisać !!!

To prawda, że GS to fajoski sprzęt.

Tomi, czy jak znajdę coś fajnego to będziesz w stanie  ściągnąć to coś swoim busikiem ? Pytam, bo wiem, że masz teraz dużo obowiązków. No, ale może damy radę zreanimować akcję GARAŻ :D

 Chodzi mi po głowie jakiś wyjazd na ok. 7 dni. Na dłużej tradycyjnie nie mogę jechać. Na pewno chciałbym jechać i jechać i jechać......... Nawet opcja namiotowa ma swój niewątpliwy urok. Wszyscy są na kupie jak za starych dobrych czasów. Muszę tylko nabyć tego sprzęta. Nie wiem, czy jest coś takiego czego szukam. Ma to być skuter/ motocykl niezbyt drogi z symbolicznym przebiegiem i w idealnym oryginalnym stanie. Czasem mogą minąć lata zanim znajdę takie cacko.

Odnośnik do komentarza

Nie ma problema,dzwonisz wsiadamy,jedziemy przywozimy :) i chrzcimy :)

Taki pomysł na wyjazd mi pasi :)  jechać,jechać jechać :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...