Skocz do zawartości
Forum Burgmania

11 lat P.E.S. - spotkanie 7 kwietnia


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Padły już zapytania o 11 lecie P.E.S.-u.

Zakładam więc ten temat w którym będziemy się umawiać na to spotkanie. 

Przypomnę tylko, że 31 marca 2007 roku powstała Poznańska Elita Skuterowa.

W tym roku w ten weekend przypadają Święta Wielkanocne więc spotkanie przyjdzie nam przełożyć na następny weekend. 

Szczegóły wkrótce. 

Odnośnik do komentarza

Zybex: padła propozycja basenu w Przeźmierowie.? Jak przed laty... Ogarniesz zapytania termin: 7 kwietnia i koszty. ? 

Czy po prostu spotkamy się dodatkowo w "12- tce". ? 

Odnośnik do komentarza
Dnia 28.01.2018 o 22:30, Kaktus napisał:

Wodę spuścili

I co z tego, że spuścili każdy się zrzuci i basen napełnimy. Swoją drogą to przypomniał mi się taki jeden basen bez wody o bogatej tradycji. Im nas więcej to zrzutka mniejsza :D.

Odnośnik do komentarza

;-) Szymon jestem nerwowy zrywam z nałogiem :-)

Poważnie basen był fajny i czuło się klimat zbeszczeszczonej świątyni. To nie ważne jakiego i kogo boga, generalnie miejsce modlitwy. Jak wiesz można wiele na raz i w jednej chwili. :-) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Preses  - za chwilę rocznica PES a nie ma żadnych informacji od Ciebie ....??? Będziemy Świętować ??

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 1912michał napisał:

Szymon, czytam od prawej do lewej :D

 

10 godzin temu, 1912michał napisał:

Już świętujemy teraz, czterdziestodniowy czas zadumy.

 

Najarałeś się michu czy co bo coś nie ogarniam twoich ostatnich postów , czy wszystko ok z Tobą ?.. życzę zdrowia z całego serca  lwg

Odnośnik do komentarza
Dnia 10.01.2018 o 11:28, MISIEK napisał:

Czy po prostu spotkamy się dodatkowo w "12- tce". ? 

I  chyba tutaj spotkamy się na 11-lecie P.E.S.-u. Nie jest to żadna okrągła rocznica i nie musimy obchodzić tego hucznie. 

31 marca przypadają święta w tym roku. Proponuję jednak zmianę by przenieść świętowanie tej 11 rocznicy na spotkanie czwartkowe 29 marca. 

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że tydzień nie jarałem, faktycznie telepało mną jak narkomanem, ale Kaktus wytłumaczę Toboe wszystko przy bezalkocholowym ponieważ dobrze to ze mną od urodzenia nie było. Zaraz po urodzeniu przyjąłem chrzest, pierwsza komunia, bieżmowanie, ślub kościelny. Tak jestem upojony i mimo, że czasem tego nie widać to jestem tym kim jestem :D

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Kaktus napisał:

 

 

Najarałeś się michu czy co bo coś nie ogarniam twoich ostatnich postów , czy wszystko ok z Tobą ?.. życzę zdrowia z całego serca  lwg

Chyba więcej pali  jak ja hi hi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 minut temu, 1912michał napisał:

przyjąłem chrzest, pierwsza komunia, bieżmowanie, ślub kościelny.

To nie klub PIS tylko PES ,mimo,że Prezes podobny :P więc nie wiem czy się chwalisz czy żalisz :)

Niektórzy mogą mieć jakiś uraz czytaj "ateiści" Np Przemo Navigator -Chodzący Anty Kościól :) 

I nie myśl ,że cisnę .....w gwoli ścisłosći -jestem praktykującym Katolikiem..... -ale inni mogą czuć się urażeni,więc przypominam ,że to nie forum wyznaniowe....

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy PiS czy PES, to nie jest ważne. Chodzi o człowieka i nie afiszuję się zbytnio. Nikogo nie namawiam idź ze mną na mszę czy coś w tym stylu. Sami pojechalice na święcenie motocykli.

Teraz krótko: skoro nabijanie się z czyjegoś wyznania was uszczęśliwia, macie moje błogosławieństwo. :P

 

Odnośnik do komentarza

Panowie dobra rada: idźcie spać. głęboki relaksujący sen to najlepszy pomysł. 

 

A ten temat zostawcie na 11-cie P.E.S - u

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 minut temu, 1912michał napisał:

skoro nabijanie się z czyjegoś wyznania was uszczęśliwia,

Michu nie chcę robić więcej OT bo już starczy ....tylko nie pisz jak zwykle wyssanych z palca  scenariuszy....

Gdzie się ktoś wysmiewał z czyjegoś wyznania ???

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...