Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Powitanie


Poohatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ludzi z lubuskiego.

Ja akurat jestem z Żar i fajnie byłoby coś na wiosnę ogarnąć. Chociażby szybki wypad nad morze bądź w góry.

Ja jestem świeżym motocyklistą i chętnie nuczę się czegoś od Was. 

Czytając forum zauważyłem, że w grupie lubuskiej trochę nic się nie dzieje. Zupełnie tak samo jak w grupie lubuskiej klubowiczów Hondy Civic do którego należę. Czyżby to jakieś fatum naszego województwa?

Odnośnik do komentarza

Szamoni wita i pozdrawia, kolego masz szansę popchnąć ten Lubuski wózek forumowy jak ogarniesz temat z zakupem skuta, miłego czytania i poszukiwania wymarzonego sprzęta.

Odnośnik do komentarza

witam, prawie z lubuskiego... pamiętam kiedyś małe zloty koło Żar (miejscowość Łaz bodajże). na otwarcie i zamknięcie sezonu grzewczego.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Poohatek napisał:

Witam ludzi z lubuskiego.

Nie jestem co prawda z Lubuskiego, ale też Cie witam na forum i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, dziadzia napisał:

Szamoni wita i pozdrawia, kolego masz szansę popchnąć ten Lubuski wózek forumowy jak ogarniesz temat z zakupem skuta, miłego czytania i poszukiwania wymarzonego sprzęta.

Sprzęt już jest. Odkupiona Honda SW-T400 od forumowicza. Czeka na wiosnę w garażu.

45 minut temu, nierob napisał:

witam, prawie z lubuskiego... pamiętam kiedyś małe zloty koło Żar (miejscowość Łaz bodajże). na otwarcie i zamknięcie sezonu grzewczego.

W Przemkowie bywam dość często u szwagra :-)

Zgadza się Łaz to wieś niedaleko Żar.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Poohatek napisał:

Sprzęt już jest. Odkupiona Honda SW-T400 od forumowicza. Czeka na wiosnę w garażu.

Sugerowałem się podpisem w stopce Maxiskuter-brak, a to przepraszam i proponuje zmienić opis.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Poohatek napisał:

Witam ludzi z lubuskiego.

Ja akurat jestem z Żar i fajnie byłoby coś na wiosnę ogarnąć. Chociażby szybki wypad nad morze bądź w góry.

Ja jestem świeżym motocyklistą i chętnie nuczę się czegoś od Was. 

Czytając forum zauważyłem, że w grupie lubuskiej trochę nic się nie dzieje. (...) Czyżby to jakieś fatum naszego województwa?

Brakuje po prostu kogoś "z jajami"... 

Macie dwa bardzo duże ośrodki miejskie: Gorzów i Zieloną Górę, w których dzieją się duże motocyklowe imprezy. Wyhacz kogoś na skuterze, zacznijcie się spotykać, jeździć na wycieczki po okolicy i opisujcie to szczegółowo na forum - to ekipa się uzbiera, czego Wam życzę. 

Podpatrz sobie inne regiony na forum i zacznijcie działać - tylko się nie poddawajcie, gdy początki nie będą obiecujące. Z naszej strony możecie liczyć na pomoc w jakiś jednodniowych wycieczkach w tamte rejony. 

Do zobaczenia. Pozdrowienia z Poznania. 

Odnośnik do komentarza

Nierob proszę poinformuj mnie łaskawie z jakich okolic Przemkowa jesteś? Coś mi się wydaje, że jak robiłem próbę jeździecką po przywiezieniu SW-T400 to się widzieliśmy na drodze z huty do miasta.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...